دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ مهر ۵, دوشنبه

دکتر علی جوان به غُبار پیوست - او نماند اما «لیزر گازی» ماندوهمنشین بهار

دکتر علی جوان به غُبار پیوست - او نماند اما «لیزر گازی» ماند.دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۵، فیزیکدان ایرانی دکتر علی جوان «از مُبدعان لیزر هلیوم-نئونی که رفته‌رفته به خاستگاهی برای شبکه‌های فیبر نوری، به‌عنوان زیرساخت کنونی مخابرات و اینترنت بَدَل شد»، سر بر خاک نهاد. 

۱ نظر:

آذر گفت...

روحش شاد و یادش گرامی، ایشان از دانشمندان بنام و بسیار پر محتوای ایرانی بودند،در سفری که برای دیدار مادرشان به ایران در سالهای خیلی دور داشتند دختر بچه کنجکاوی بودم دلم میخواست در آینده مثل دکتر جوان دانشمند شوم ،بهرحال از ایشان پرسیدم:چرا در ایران زندگی و کار و تحقیق نمی کنید؟پاسخ دادند:زیرا در ایران امکانات لازم وجود ندارد شاید در آینده فراهم شود.
یادش بخیر و گرامی باد