دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ آبان ۲۲, شنبه

*آرامگاه یعقوب لیث صفاری (رادمان پورماهک) سردار نامدار و بنیادگذار استقلال ایران و بازگرداندن زبان پارسی در آستانه‌ی ویرانی

۲ نظر:

آذر گفت...

در کمال تأسف این نشان سطح فرهنگ ما و بیسوادی ماست ،شاید هم بیانگر عدم جسارت ما در بزرگداشت خدمتگذارانمان.باشد که روزی به این بلوغ برسیم.

ناشناس گفت...

اگر آرامگاه یعقوب و مانند او را هم مانند قبرهای این امامزاده ها درست کنند دوباره یعقوب هم میشه امامزادی ای برای یک عده. بهتر است نامشان را با ادامه راهشان ماندگار کنیم تا آرامگاهی باشکوه. البته ساخت بنائی با طراحی زیبا که محتوای کارشان را نشان دهد شایسته آنان میباشد. در حکومت اسلامی نباید چنین توقعاتی داشت . همینکه هنوز آنرا با خاک یکسان نکرده اند خودش خوب است.