ما منتقدیم ما حق داریم منتقد باشیم. ما مخالفیم . ما حق داریم مخالف باشیم.باید سخنان منتقدان و مخالفان و همرزمان را شنید.هیچکس کامل نیست واگر خود را کامل بپنداریم بدون آنکه حتی بخواهیم اندک اندک به سنگلاخ جباریت پای خواهیم گذاشت ولی متاسفانه تاپایان هرگز نه خواهیم فهمید و نه قبول خواهیم کرد که در چه تراژدی و فاجعه ای به بند کشیده شده ایم.دموکراسی حرف نیست یک فرهنگ است باید آنرا شناخت پذیرفت وبه آن عمل کرد. آنان که با کلماتی درشت و پر طنین از دموکراسی سخن میگویند ولی در جزئی ترین کارها دمادم دموکراسی را زیر پا میگذارند دروغ میگویند.مشکل اصلی تاریخ ما امیختگی مذهب و سیاست است. تمام کسانی که صادقانه حتی راه نجات را در حکومتی مذهبی یافتند یا ایدئولوزی برخاسته از مذهب را راهنمای عمل قرار دادند جز به کمک ارتجاع و تیره روزی مردم بر نخاستند. اینان در پایه ها از همان مردابی تغذیه میکردند و می کنند که ملایان حاکم میکنند. باید به مذهب به عنوان مسئله ای شخصی احترام گذاشت ولی باید سوداهای رنگین و مسموم برپائی حکومتی که مذهب ذر آن رسوخ داشته باشد را با تمام مدعیانش به زباله دان ریخت. برای درک این حقیقت باید تاریخ ایران و اسلام و بخصوص تشیع را شناخت.نور!نور باز هم نور بیشتر. پشت درهای کهنه و پوسیده متوقف نشویم. نترسیم! درها را بشکنیم و بگذاریم نورحقیقت و شناخت ما را از این همه کهنگی و ارتجاع بشوید. هرگز فراموش نکنیم که زندگی مادی ما سایه و باز آفریده اعتقادات و باورهای ماست. .

روی تصویر کلیک کنید

ه‍.ش. ۱۳۹۵ آذر ۲۷, شنبه

بر تعداد امامزاده ها، این بار زنده!! افزوده شد

گزیده ای از سخنان علم الهدی: از آن‌ جایی که مقام رهبری امام است، ائمه جمعه هر شهر در نقش امام‌زاده زنده آن شهر هستن
شرق : هر جمعه که پشت تریبون می‌رود تا خطیب نماز جمعه مشهد شود، کاربران تويیتر بی‌درنگ فعال می‌شوند و سخنانش را لحظه‌به‌لحظه تويیت می‌کنند. او صریح است،  ادبیاتش بی‌رودربایستی است و هرجا که لازم باشد در دفاع از آنچه بدان باور دارد، از نواختن مخالفانش با ادبيات گزنده ابايي ندارد. عقب‌نشینی هم نمی‌‌کند و محکم و بی‌تعارف به مخالفانش مي‌تازد. او «احمد علم‌الهدی» است، نماينده ولي‌فقيه در استان
خراسان رضوي و امام‌جمعه مشهد كه همواره مواضعش را با صدایی رسا اعلام می‌کند. در این گزارش نگاهی انداخته‌ایم به کارنامه خبری و رسانه‌ای او.

بهانه:
هر حرکتی را به فدرال‌سازی و خودمختاری مشهد نسبت می‌دهند
احمد علم‌الهدی در خطبه‌های نمازجمعه اخیر- ٢٦ آذر- مشهد که در حرم امام رضا برگزار شد، گفت: «... جریان‌های سیاسی سکولار که در موقعیت‌های مختلف دم از گذران زندگانی روزمره مردم می‌زنند و مقدسات دینی و ارزش‌های دینی را در مقام پایمال‌کردن هستند و هر حرکتی در ترویج ارزش‌های دینی را به فدرال‌سازی مشهد، خودمختارسازی یا حرکت‌های زورمندانه نسبت می‌دهند... ساختارشکنی و هنجارشکنی تحت عنوان آزادی بیان، توطئه استکباری در داخل کشور است». سخنان او واکنشی است به انتقاد‌هاي صاحب‌نظران و تحلیلگران سیاسی که لغو کنسرت‌ها و ممنوعیت برگزاری سخنرانی برخی چهره‌های اصلاح‌طلب و منتقد را در مشهد اقدامی نوظهور و در جهت خود‌مختاری استان خراسان رضوی تعبیر می‌کنند.


مواضع:
اين مردم با سينه‌ خشك به استقبال گلوله داغ رفتند، قطره‌قطره خون خود را دادند تا ولايت فقيه را حاكم كردند، آن‌وقت يك مشت بزغاله گوساله بيايند در مقابل چشم مردم به اصل ولايت فقيه توهين كنند؟/ خبرگزاری ایسنا، دی ٨٨.

زبان انگلیسی نه‌تنها زبان علم نیست، بلکه زبان کلک است.
/
خبرگزاری رسا، اردیبهشت ٩٥.

 
اگر مرغ در دسترس نيست آن را با يك ماده پروتئيني ديگر جايگزين كنيد. مشهدي‌ها مگر اشكنه پيازداغ را يادتان رفته و آن زندگي را فراموش كرده‌ايد./ خبرگزاری ایسنا، مرداد ٩١
ترویج بدحجابی برای این است که ببرند و بدزند./ سایت خبری انتخاب، اردیبهشت ٩٤.

در شهر امام رضا نمی‌شود کنسرت برگزار کرد و دیگر نباید سر این موضوع با مردم یا برخی مسئولان کوته‌فکر چانه‌زنی کرد؛ شما اگر کنسرت می‌خواهی جای دیگری زندگی کن، چرا باید یک شهر زیارتی را انتخاب کنید؟/ خبرگزاری ایسنا، مرداد ٩٥.

وقتی در کلاس درس، پسری کنار دختری بنشیند و بوی عطر دختر در بینی پسر بپیچد، معلم چگونه می‌تواند از این دو جوان انسان بسازد... بی‌حجابی آپارتاید جنسی است نه حجاب./ سایت خبری انتخاب، اردیبهشت ٩٥.

آن زن و دختری که خدا و قرآن و معاد را هم قبول دارد؛ اما حجاب را از دست داده و آرایش کرده و با موی پریشان مقابل مرد نامحرم ظاهر شده، علاوه بر اینکه خودش گناه کرده، ابزاری برای وادارکردن حداقل صد نفر دیگر به کار حرام می‌شود، از‌این‌رو این گناه از بدترین گناهان است./ ایسنا، فروردین ٩٥.

 
آیا قیام مردمی مسجد جامع گوهرشاد ارزش این را ندارد که گشت ارشاد راه‌اندازی شده و با کمک بسیج با بی‌حجابی مبارزه کنند تا بی‌حجابی ریشه‌کن شود؟ آمران به معروف در مقابل توهین‌ها عقب‌نشینی نکنند./ خبرگزاري مهر، تیر ٩٥.

از آن‌ جایی که مقام معظم رهبری امام است، ائمه جمعه هر شهر در نقش امام‌زاده زنده آن شهر هستند و بقعه و بارگاه هم همان دستگاه نماز جمعه است؛ بنابراین شما باید از امام‌جمعه شهرتان محافظت کنید./ خبرگزاری ایسنا، آبان ٩٤.

دختران و زنان بدحجاب ‌خاك‌ريز دشمن و سرباز پياده‌نظام آمريكا‌ هستند./ خبرگزاری فارس، اردیبهشت ٨٩.


- See more at: http://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=121648#sthash.ySLPttU0.dpuf


از آن‌ جایی که مقام معظم رهبری امام است، ائمه جمعه هر شهر در نقش امام‌زاده زنده آن شهر هستند و بقعه و بارگاه هم همان دستگاه نماز جمعه است - See more at: http://www.peykeiran.com/Content.aspx?ID=121648#sthash.ySLPttU0.dpuf

هیچ نظری موجود نیست: