دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ اسفند ۹, دوشنبه

فروشنده' اصغر فرهادی اسکار گرفت

"من متاسفم که امشب با شما نیستم. غیبت من به علت احترام به مردم کشورم و شش کشور دیگر است که با قانون غیرانسانی‌ای که مانع ورود مهاجران به آمریکا می شود مورد بی‌احترامی قرار گرفته اند.""تقسیم کردن جهان به دسته ما در برابر دسته دشمنان ما باعث ایجاد هراس می شود و توجیه فریبکارانه‌ای برای تجاوز نظامی و جنگ است.""این جنگ‌ها مانع دموکراسی و حقوق بشر در ".......ادامه

۱ نظر:

ناشناس گفت...

سلام
آنجا که نام ایران و ایرانی توسط هر کس و هر گروهی به نیکی پرآوازه میشود و طنین این آوازه خواه به دست ورزشکار و یا هنرمند و یا ......تحقق مییابد به نظرم لازم است به نام انسان و انسانیت ان را محترم بداریم و سپاسگزارش باشیم .نباید هنر زیبا و ماندگار هنرمند و تاثیر ورزش ورزشکار و سود علم و دانش دانشمند و.....را وارد خط کشی های سیاسی کنیم .به نظرم آنانی که امروزه فرهادی را مذمت میکنند و با تنگ نظری و بخل و حسادت به وی و هنر و افتخارش می نگرند ورشکستگان به تقصیر خارج نشینی هستند که به عاقبت اتحاد فکر و عملشان با مرتجعین ایران بر باد ده داخلی نمی اندیشند.
علی ۲۲