دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ اسفند ۷, شنبه

*از دین گریزی تا دین ستیزی فیروز نجومی


پس از گذشت نزدیک به چهار دهه از سلطه چون چرا ناپذیر دین، "اسلام ناب محمدی" بر تمامی جامعه، هنوز بسیاراند آنانکه نه به "رهایی" جامعه از سلطه مطلق دین، دینی که بجز نکبت و مصیبت چیز دیگری برای ملت بارمغان نیاورده است، میاندیشند و نه ..ادامه

۲ نظر:

ناشناس گفت...

واقعا نویسنده این مطلب چه مهارتی دارد در لاطائل گویی و آسمون ریسمون کردن. بالخره معلوم نکرد که مردم دین گریزن دین ستیزن چی هستن. رژیم هم معلوم نشد بالاخره کدوم یکی را تحمل میکنه و کدوم یکی رو نه. ته کار هم میگه که مردم خودشون دین ستیزن اما نمیدونن. دیگه اگه نمیدونن و آگاهانه نیست پس عمل آنها به چه دردی میخوره؟ شما دین ستیزی هم ظاهرا بلد نیستید. برین از دیگران یاد بگیرین اقلا.
کافر

حاج محمد گفت...

کافر جون
تو بهتر مینویسی بنویس چرا قرقر میکنی