مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ خرداد ۲۹, دوشنبه

برای اطلاع

۱ نظر:

محمود گفت...

به نظر میرسد که اینبار هدف آقای تیلرسون امداد غیبی به راست های جمهوری اسلامی است.
شاید کمی احمقانه به نظر برسد ولی کاملا مشخص است.
ایشان حتی اگر سیاسی هم نباشد، فردی تاجر حتما بوده و به خوبی میداند که اگر هم افرادی در شرکت رقیب یا دشمن در جهت منافع ایشان حضور داشته باشند با اعلام علنی این موضوع آنها را در معرض ضربه قرار نمیدهد.
حالا چظور باور کنیم که در حالی که راستهای رژیم تمام تلاشگران برای ایجاد تحولات از داخل ایران و از طریق خواست حقوق مدنی را میخواهند به "دژمن"(همان دشمن) وصل کنند، دشمن خودش پا پیش گذاشته فریاد میزند که ما به نفراتی که به تغییر مسالمت آمیز حکومت ایران فکر میکنند کمک خواهیم کرد.
دم خروس از این بیشتر. یعنی باید باور کرد که مرتجع ترین و راست ترین حکومت تاریخ آمریکا برای برقراری یک حکومت دمکراتیک در ایران کمک کند!؟
کاملا مشخص است که برای به بن بست رساندن تلاش مدنی مردم ایران برای رسدین گام به گام به دمکراسی تلاش میکند و هدف هم پیش بردن همان سیاست بحران سازی توسط حکومت ایران در جهت منافع اقتصادی و استراتژیک آمریکا در منطقه است پیش ببرد.