مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ خرداد ۲۵, پنجشنبه

دست نوشته‌ها نمی‌سوزند. فیلمی تکاندهنده از قتلهای زنجیره ای

این فیلم را حتماً تماشا کنید: فیلمِ "دست نوشته‌ها نمی‌سوزند" ساخته محمد رسول‌ اف در سال ۲۰۱۳. این فیلم، داستان قتل های زنجیره ای و ماجراهای پس از آن را با صراحت تمام مطرح می کند؛ از شبه روزنامه نگار امنیتی تا اتوبوس حامل نویسندگان که قرار بود همه را به قعر دره ببرد، تا داستان پرونده سازی برای سیامک پورزند. رسول اف در مصاحبه‌ای گفته: "همه داستان فیلم در ایران می گذرد اما مکان های فیلمبرداری گاهی ایران نبوده و برخی بازیگران سالهاست که در ایران زندگی نمی کنند". این فیلم در ایران به نمایش در نیامده است. اسامی عوامل فیلم جز کارگردان مخفی است و در تیتراژ ذکر نمی‌شود........ادامه

۱ نظر:

رضا صدوق گفت...

با تشکر از دست اندر کاران تهیه این فیلم که کاش بجای اراجیف استعمار پرداخته اسکار میگرفت و با تشکر از آقای یغمایی جهت پخش آن در شبکه دریچه .

لینک این فیلم را برای آشنایانی که به شیاد جلاد رای دادند فرستادم. این جنایات در دوران طلایی همان سردار مرگ و بازندگی و ملیجکش شیخ فریدون ملعون روی داد و هر روز و هر ساعت ادامه دارد. در حالی که خون و درد و فقر و تجاوز واقعی از آسمان ایران میبارد فیلم ساختن در مورد تجاوز خیالی در بهترین صورت به کوچه علی چپ زدن است . سکوت در مقابل این همه خون و درد ودر مقابل اعتراض و فهر کردن و به مراسم اسکار نیامدن تهوع آور و چاکرمنشی جلاد است.