دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ فروردین ۹, پنجشنبه

همنشین بهارگفت و شنود با اسماعیل وفا یغمائی. قسمت بیست و یکم.خائن کیست. خیانت چیست

برای ازدیاد معلومات!
https://www.youtube.com/watch?v=LxmW8liB9oU

۳ نظر:

ناشناس گفت...


جدا پیشنهاد میکنم برای ازدیاد معلومات! و رفع خستگی هم که شده کامنت های نوشته شده زیر این مطلب را یک بار دیگر بخوانید. نظرات بیمارگونه و چپ اندر قیچی و بی ربط فراوانی خواهید یافت و فراتر از آن که چه سعی بسسیار ظریفی انجام شده که حرکات و چهره رژیم بزک بشه.پیشنهاد

بهروز گفت...

خائن بی وجدان وحید افراخته ها و بریده هایی هستند که در زمانیکه آتش و موشک وبمب بر زمین و زمان میباره و در زمانی که روزی صدها زن و بچه زیر آتش بمب های جبهه متحد رژیم از یمن تا لبنان کشته میشن یک کلام حرف از این جنایتها نمیزنه ولی جیگرش میسوزه و اشکش سرازیر که چرا مسعود رجوی بیست سال پیش در یک نشست با یکی از سربازان جان بر کف خودش در جمع بلند بلند صحبت کرده .

خائن بی وطن اونه که وقتی مصدق مجلس استعمار رو که اکثریت قریب به اتفاق نمایندگانش مزدوران اجنبی هستند رو ترک میکنه و میره وسط میدان و در جمع مردم فریاد میزنه که این جا مجلس واقعی مردمه، مصدق رو دیکتاتور میخونن و در تایمز و بی بی سی هوار هوار که آزادی در ایران مرد اما روز بعد جیکشون در مقابل کشتار و سوزاندن و تبعید و زندان آزادیخواهان در نمیاد.

ناشناس گفت...

خائن آنکس است در عرض سالهای حتی یک بار بر علیه امثال جک استرا و سایر دولتمردان اروپایی که موزه لور به تهران میبرند و نمایشگاه هنر قاجار به پاریس میاورند و بیلیون بلیون به رژیم پول میرسانند تا منطقه را به خاک و خون بکشد یک کلام حرفی نزده اما اگر یکی در مقابل چهل سال مماشات با رژیم سینه سپر کند و بگوید که چهار قرارگاه اصلی اتمی رژیم را باید زد ناگهان خونش به جوش آمده و تیتر میزند که عنقریب فلانی سراسر ایران را بمباران کند. و سیاستمداران ضد رژیم را خونخوار و مزدور و آدمکش میخواند.