دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

آفتاب خواهد شد

آفتاب خواهد شد

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

شماری فیلمها و گفتکو روی تصویر کلیک کنید

شماری فیلمها و گفتکو روی تصویر کلیک کنید
روی تصویر کلیک کنید

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ فروردین ۲۴, جمعه

علم الهدی در سال ۱۳۵۴، مشهد: در مقابل خدمات شاهنشاه آریامهر

۲ نظر:

همنشین بهار گفت...

کوپلِ جدایی‌ناپذیرِ متضاد
ــــــــــــــــــــــ
شاه و شیخ «کوپل جدایی‌ناپذیر متضاد» هستند و از قدیم و ندیم منافع مشترک داشته‌‌اند.
در پوسیدگی مرتجعین و فساد امثال عَلم الُهدی هم هیچ تردیدی نیست، هیچ تردیدی. اما در ویدئوی منتشر شده که جناحی از حکومت پشت آن است،(و در دی ماه گذشته عمداً به تلویزیون من و تو رساندند)، آخوند مواجب بگیر اوقافی مداح شاه، پدر زن رئیسی نیست. پخش اینگونه دروغ‌ها به ضد خود مُبَدَل شده و به قاتلین زندانیان سیاسی مشروعیت می‌دهد. با سلام و احترام: همنشین بهار

ناشناس گفت...

به صحت و سقم نظر اقای همنشین در موضوع علن الهدی کاری ندارم ولی نمیدانم چرا وقتی صدها منبع معتبر تاریخی از قتل و عام بنی قرظیه و گردن زدن سرها به دستور پیغمبر وجود دارد ، ایشان میرور منابع را بیرون میکشد و زیرورو میکتد تا شاید بتواند ثابت کند گردنی زده نشده !!! این دیگه خیلی حرفه ! کشتی غرق شده و مسافرین در حال خفه شدن هستن و کمک میطلیند اما ایشان در همان لحظه صلاح میدانند که درباره شماره شاسی کشتی سند بیاورند !!! بابا ایشون یجورایی تو جاذبه و دافعه گیر کرده و خلاصه صدای کمک کمک مسافرینو نمیشنوه فقط دنبال پرونده شماره شاسی و زاپاس کشتیه !