مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ فروردین ۲۴, جمعه

علم الهدی در سال ۱۳۵۴، مشهد: در مقابل خدمات شاهنشاه آریامهر

۲ نظر:

همنشین بهار گفت...

کوپلِ جدایی‌ناپذیرِ متضاد
ــــــــــــــــــــــ
شاه و شیخ «کوپل جدایی‌ناپذیر متضاد» هستند و از قدیم و ندیم منافع مشترک داشته‌‌اند.
در پوسیدگی مرتجعین و فساد امثال عَلم الُهدی هم هیچ تردیدی نیست، هیچ تردیدی. اما در ویدئوی منتشر شده که جناحی از حکومت پشت آن است،(و در دی ماه گذشته عمداً به تلویزیون من و تو رساندند)، آخوند مواجب بگیر اوقافی مداح شاه، پدر زن رئیسی نیست. پخش اینگونه دروغ‌ها به ضد خود مُبَدَل شده و به قاتلین زندانیان سیاسی مشروعیت می‌دهد. با سلام و احترام: همنشین بهار

ناشناس گفت...

به صحت و سقم نظر اقای همنشین در موضوع علن الهدی کاری ندارم ولی نمیدانم چرا وقتی صدها منبع معتبر تاریخی از قتل و عام بنی قرظیه و گردن زدن سرها به دستور پیغمبر وجود دارد ، ایشان میرور منابع را بیرون میکشد و زیرورو میکتد تا شاید بتواند ثابت کند گردنی زده نشده !!! این دیگه خیلی حرفه ! کشتی غرق شده و مسافرین در حال خفه شدن هستن و کمک میطلیند اما ایشان در همان لحظه صلاح میدانند که درباره شماره شاسی کشتی سند بیاورند !!! بابا ایشون یجورایی تو جاذبه و دافعه گیر کرده و خلاصه صدای کمک کمک مسافرینو نمیشنوه فقط دنبال پرونده شماره شاسی و زاپاس کشتیه !