دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ مرداد ۷, یکشنبه

رضا شاه، و محمد رضا شاه بمناسبت چهارم و پنجم مرداد سالگرد درگذشت آنان. اسماعیل وفا یغمائی. فیلم

۱ نظر:

ناشناس گفت...

اگر بخواهیم واقعا منصفانه و جوانمردانه و صادقانه قضاوت کنیم باید بگوییم که :
امدیم یک تکه طلای ۱۸ عیاررا با ۲۴ عیار معاوضه کنیم اما چون اینکاره نبودیم لذا یک تکه حلبی زنگزده را از چاه قرون وسطی دراوردند و دادند دست ما و طلای ۱۸ عیارو از دست ما ربودند ! بعدا که دوزاریمان افتاد کتکمان زدند ، محاربمان خواند و کشتارمان کردند .
خلاصه اینکه در مقام نقایسه عادلانه ، سگ رضا شاه و شاه میارزید به خمینی و خامنه ای ( البته دوراز جان سگ )
ما چوب نادانی و بی خردی خودرا خوردیم وگرنه امثال قرائتی ها نمیتوانستند ۴۰ سال در اموزش و پرورش مملکت خرافه و مزخرف ترویج کنند در حالیکه خانم فرخ پورپارسا داشتیم و اورا داخل گونی به قتل رساندند و صدایمان در نیامد ! اری ما مشکل داشتیم و داریم و باید برطرف شود و خواهد شد . البته اگر مدعیان گذارند .
خاکزاد