دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

آفتاب خواهد شد

آفتاب خواهد شد

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۸ مرداد ۲۰, یکشنبه

عید قربان، در میان دریایی از خون حیوانات بی‌دفاع!

عید قربان و سنتی که این عید دارد باعث می‌شود سالانه میلیون‌ها گاو و گوسفند در سرتاسر جهان بدون دلیل و تنها به این علت که رسم مذهبی است خون‌شان ریخته شود. در حالی که در جوامع پیشرفته، ریختن خون حیوانات به هر دلیلی «جرم» است و بانیان آن کار تحت تعقیب قرار می‌گیرند. اما در اسلام قضیه فرق دارد و حتما خون باید ریخته شود که رسم و رسومات این عید اجرا شود و خدا راضی گردد! قرن‌هاست که هر ساله تعداد بسیار زیادی گاو و گوسفند که تنها به جرم این‌که باید در این عید حیوانی قربانی شود کشته می‌شوند البته جان حیوانات و حقوق‌شان در جوامعی هم‌چون جامعه ایران، عید قربان،   در میان دریایی از خون حیوانات بی‌دفاع!. بهرام رحمانی

۸ نظر:

ناشناس گفت...

اين حرفها رو كسي ميزنه كه گوشتخوار نباشه، شما استاد يغمايي عزيز اينقدر گوشت و مرغ و جوجه دولپي خوردي و ميخوري كه ماشالله از چاقي زياد نفست در نمياد. خوب حالا اين گوشت هايي كه شما ميخوري، حيوون بي زبون بيچاره نيس؟ اين لوس بازي ها مال بچه هاي سيزدهچارده ساله هست عمو. كه خودشون رو لوس ميكنن. شما اگر راست ميگي گوشت نخور، هم وزن كم ميكني و ميتوني راحت نفس بكشي، هم رعايت حال اين حيوانات زبون بسته را كردي. وگرنه داري حرف مفت ميزني..
گوشتخوار

esmail گفت...

چشم حتما!!

ناشناس گفت...

نتیجه حرفای اقای گوشتخوار اینه که هیچکس هیچی نگه و همین گوشتخواری ( کشتن حیوانات ) ادامه داشته باشه . این نوع تفکر نربوط به مکانیزم ایده الوژیک مجاهدینه ! یعنی چی ؟ چطور؟

یعنی اگه قراره این رژیم بدست مردم ساقط بشه و به ما چیزی نرسه پس بهتره بمونه ! بیخودی که نمیگم مجاهدین در خدمت تفرقه هستند و غیر مستقیم در خدمت رژیم .

خاکزاد

ناشناس گفت...

جناب اسماعيل خاكزاد، حتما خبر را ديدي،كه دو تا ديگه از همكارانت رو در آمريكا گرفتن، همين روزها نوبت تو هم ميشه.

م ت اخلاقی گفت...

با درود
عید قربان رسیده ز راه
بع بع گاو و گوسفند به هوا
حاجی از بهر حاجی شدنش
خون ما بریزد چه بی پروا
ننگ و نفرت به آئین تو حاجی
که چنین رقص و پایکوبی بر پا
گر که آئین تو به خون منست
الهت بدون شک قا تلی والا
داعش و طالب و حزب تو الله
خامنه و خمینی و برادر و ملا
بی جهت نیست جان آدمی کالا

ناشناس گفت...

جناب يغمايي، تنها نتيجه اين سايت راه انداختن تو اين شد كه اين طرف م ت اخلاقي هم شاعر شد و در وزن و عروض و قافيه با تو برابر شد.
ابوالتيف

ناشناس گفت...

عجب !
چشم دیدن یک شاعر نوپا راهم ندارند . واقعا عجب ادمهایی هستن !

ناشناس گفت...

آهای ابولتیف !
هم ابولی هم تیف . اسمت قشنگ بهت میاد .