دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

رقص

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ آبان ۱۴, دوشنبه

زرین‌کوب: کوروش با فتح بابل ایران را وارد تاریخ جهانی کرد

۳ نظر:

ناشناس گفت...

بیش از ۶۵۰۰ فقره سند معتبر و قدیمی درباره کوروش و سلسله هخامنشیان در کتابخانه و موزه های معتبر دنیا وجود داره که قابل رویت میباشد . بیش از نیمی از مورخین تاریخ ازوپا قبل از میلاد درباره کوروش و جنگ های او با رومیان نوشته اند که این کتابها در کتابخانه های کشورهای اروپایی موجوداست . اگر بگیم که کوروش دروغه یعنی تاریخ روم و یونان هم دروغه ! یعنی اسناد قدیمی تمام موزه های معتبردنیا هم دروغه ! یعنی تخت جمشیدم یوهو سبز شده و باستان شناسی هم دروغه ( باستلن شناسی قدمت اثار تخت جمشید را بیش از ۲۰۰۰ سال میدونه )

یعنی همه چی دروغه و فقط پان تورک ها راست میگن !!! و حسین اله کرم و اقایون علمای اعلام و امامان جمعه و علم الهدی !

من از نفی تاریخ هویتی ایران حال تهوع بهم دست میده .

۴۰ ساله که با همین مزخرفات مرحله به مرحله افت زدن  به هویت ایرانی تا به ایران متحد لطمه بزنن تا بتونن بمانند و جنایت کنند و چپاول .

هدف اینها دورکردن هویت از ایرانیان و نزدیک کردن انها به ایده الوژی اسلامه و خوشبختانه وضعیت جامعه نشان میدهد که این حربه جواب نداده است .بهلول

ناشناس گفت...

کوزوش میتونه عامل وحدت و همبستگی همه ایرانیان ازادیخواه بر علیه حکومت باشه . میدان جاذبه ای که بتونه این وظیفه را انجام بده در شرایط سیاسی - اجتماعی ایران موجود نیست واگر غیراز این فک کنیم و از کاه کوه بسازیم و مزخرفات سرهم کنیم دقیقا میافتیم تو خندق حکومت .

ایکاش همه اپوزوسیونهای غیر رژیمی این حساسیت را با همه ظرافتش درک میکردن ...

بهلول

ناشناس گفت...

کوروش و علاقه مندی قلبی مردم به او و نام اورا تا نفهمید چیزی دستگیرتون نمیشه و مانند آلترنلتیو کشک مانند مجاهدین امروزی میافتین به هذیان گویی توام با رجز و مجیز .... مجاهدین از یک ادم بسیار معمولی یک بت درست کردن و سعی دارن به پشتوانه دلار و ارتجاع ازش غول بسازن اما در دنیای واقعیت سیاسی - اجتماعی نمیشه یک خر لنگ را به مسابقه اسب دوانی وارد کرد و نتیجه گرفت . اگه این مسئله ساده را میفهمیدن خیلی خوب بود . واقعیت اینه که بت اعظمشان حتی چند سر کوچکتر از امثال مسیح علینژادهاست واین یک واقعیته ... حال شما توجه بفرمایید که ما درایران امثال نرگس محمدی ها و نسرین ستوده ها را داریم که اسطوره های مقاومت در میدان واقعی اند وگرنه که تو خارج تو ستلن پشت تریبون شعاردادن که هنر نیست و اینو ذوب شدگان درولایت که با خصلت چاپلوسی تربیت شده اند هرگز درک نمیکنند .
همانطور که لایه های تحتانی اسهال طلبان درک نمیکنند ... چرا ؟ ایده الوژی اسلامی مانع است و این همان دامی است که اصولگرا برای مقابله با جنبش جوانان پهن کرده ... امروز کوروش و نام او هویت ایرانی ازادیخواه برای تغییر است و انتن عظما مطلبو گرفته اما انتن مدعیان هنوز نگرفته ...
بهلول