مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ مهر ۲۱, شنبه

در دفاع از راد زن آزاده و مبارز نسرین ستوده

باش تا سرو قد رودابه ها
سركشد تا ماه تابان از زمين
باش تا بيني كه صد گردآفريد
بر نهد بر برق و توفان برگ و زين
باش تا زيبائي و جنگاوري
در يكي پيكر شود با هم قرين
باش تا بيني كمان اندر كمان *
دادخواهان را كمين اندر كمين
از شعر کاوه میهن. اسماعیل وفا یغمائی

Kaveye Mihan کاوه میهن را بشنوید

۴ نظر:

ناشناس گفت...

فرصت طلبان در این گردهمایی شرکت نمیکنند چون میترسند بره تو جیب مبارز خستگی ناپذیر نسرین ستوده . از توجیب ریزان انتظاری نیست همانطورکه از رژیم اناظاری نیست .
مجاهد سابق

ناشناس گفت...

https://www.iranpressnews.com/source/214806.htm

ناشناس گفت...

با سلام و درود
به عقیده اینجانی هرکس که در خارج زندگی میکنه و از این فراخولن مطلع باشه و واثعا مشکلات چندانی به لحاظ مالی برای رفتن به برووسل نداشته باشه و دشمت جمهوری اسلامی باشه و دل در گرو عدالت و ازادی داشته باشه و به لحاظ سیاسی فردا ادم دموکرات و ازادیخواهی باشه و بنوعی سردر اخور رژیم نداشته باشه ... حتما در این گردهم ایی شرکت خواهد کرد . قدر میارزین شکست ناپذیر داخل کشور را بدانید ... انان در وحشتناک ترین شرایط خفثان قرون وسطایی اخوندی قرن ایستاده اند .
شماره ۲۵۵

ناشناس گفت...

باور کنید و باور کنید و باور کنید اللن خیلی از مثلا مخالفین با فراخوان حمایت از زن ازادیخواهی چون نسرین ستوده از زور حسادت و بخل دارن حرص میخورن . بدبختی ما همینه که حسادت و بخل را به ازادی و عدالت ترجیح میدیم .
امیدوارم خانم ستوده و امثال ایشان که در ایران کم نیستند به تحقق ارمانشان که همان عدالت و ازادی است برسند .
شماره ۲۵۵