مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ بهمن ۲۳, سه‌شنبه

باز خوانی شعر ظهور اسماعیل وفا یغمائی برای چهلمین گذر انقلاب!!22 بهمن پنجاه و هفت

۲ نظر:

ناشناس گفت...

در مقام کسی که درسال ۵۷ فعالانه در "انقلاب " شرکت کرده  و قبل از سال ۵۷ هم فعال بوده و بعنوان کسی که بعداز سال ۶۰ دربدری های زیادی کشیده است و هیچگونه سمپاتی به سلطنت ازهیچ نوعش نداشته است و  با کوله باری ازتجربه بعنوان کسی که قلبش برای آزادی و عدالت و ایران یکپارچه وبدوراز حاکمیت دین درسیاست میطپد و تحمل فقر هموطنان خودرا ندارد و تحمل درد و رنج کولبران هموطن خودرا ندارد و تحمل داغ مادران فرزندازدست داده و رنجدیده را ندارد و تحمل مشاهده زباله گردی و فحشاء و کلیه فروشی و تنگدستی مردم را ندارد و تحمل اسارت فرزندان مردم در سیاه چالها و شکنجه گاههای جمهوری اسلامی را ندارد و ....

اعلام میکنم برای محو همه موارد فوق و برای گذاراصولی به یک جامعه آزاد سهول وصولترین و کم هزینه ترین و عقلانی ترین راه حمایت از اقای رضاپهلوی است .خاکزاد( مجاهدسابق)

ناشناس گفت...

تمرکز روی اختلافات به جای تمرکز روی توافقات !

فرهنگ سیاسی نیروهای ایرانی تا بوده چنین بوده و این یک ویژگی است و اصلاح پذیرنیست .. نتیجه طبعی این ویژگی پراکندگی بین نیروها و تحکیم موقعیت رژیم و امید به آینده را دراو افزایش میدهد .

نمونه اش وضعیت اپوزوسیون ۴۰ ساله ... همه پیرشدند اما به وحدت نرسیدند ! میمیرند و به وحدت نمیرسند !

چرا ؟

خودگنده بینی و رهبری طلبی درد اصلی است وهرنیرویی که این مرض را مبتلا است بیشتر میتواند نقش تخریبی در وحدت ایفا کند و غیرمستقیم عمر رژیم را طولاتی ترکند .

باورکنید این ویژگی از سرطان هم بدتره چون سرطان لااقل ممکنه درمان بشه ولی این مرض لاعلاج درمان شدنی نیست  .