دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۲ آذر ۴, شنبه

.یاد مادری از مادران ایرانزمین که فرزندش را در برابر چشمش بر دار کشیدند گرامی باد

 

 .یاد مادری که فرزندش را در برابر چشمش بر دار کشیدند گرامی باد
امروزبیست و نهمین سال درگذشت طلعت یغمائی مادری است که فرزندش توسط اسلام در حاکمیت در هفت تیر سال 1361 دربرابر مقبره سیدی صاحب نام و مشهور به رضا در مشهد بر دار کشیده شد.میگویند این سید محترم کرامات و معجزات زیادی داشته و یکبار آهوئی راپناه و نجات داده ولی معلوم نیست چرا در مقابل بر دار کشیدنهای مقابل مقبره اش هیچ عکس العملی نشان نداد همچنین چرا در مقابل صیغه رو بودن هزاران زن ودختر در اطراف مقبره مبارکش و مقبره مبارک همشیره محترمه اش در قم هیچ کار نمی کند در حالیکه یکسوم ایران وقف و در مالکیت اوست ودر این عکس طفلی که بر دامن مادر است علی امیر کبیر یغمائی است که نوزده سال بعد در مقابل چشمان پدر و مادرش بر دار کشیده شد. عکس بر دار کشیده شده او نیز روی دامن مادر الصاق شده. میتوانید روی عکس کلیک کرده بهتر ببینید. 
 این حکایت یک خانواده از میلیونها خانواده ایرانی در کشاکش اسلام غالب و مغلوب است این حکایت ماست درچنگال اسلام غالب و مغلوب .
 مادر نازنینم که از بس بر سر مزار ویران شده امیر رفتی و برگشتی سرانجام سکته کردی و راحت شدی.نازنین مادر بعد از این همه هیچ چیز جهانم چنگی به دل نمی زند جز جنگیدن با فاضلاب متعفنی که چهارده قرن است سراسر ایران و تاریخش را به گند کشیده است. با یاد تو وهزاران چون تو تا آخرین نفس خواهم جنگید در این تردید ندارم و این نبرد بر اساس پرنسیب و شناخت است و نه امید به پیروزی ملت ایران پیروز خواهد شد و من با نام تو و هزاران مادر که سرود قلب من است خواهم جنگید. صبح طالع خواهد شد بادا که صبح بر اید که بر خواهد آمد.یادت گرامی باد مادر نازنینی که فقط پانزده سال در کنار تو زیستم و تابودی یادت بامن بود و هست.
اسماعیل وفا یغمائی .
عکس در سال 1338 در خاش گرفته شده است


هیچ نظری موجود نیست: