دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۱ تیر ۲۰, دوشنبه

سندی بسیار جالب از چگونگی کشتار رهبران حزب دموکرات کردستان ایران

سردار اخراجی سپاه به محمد نوری زاد....مستقیم از خود جوادی شنیدم که گفت: “هر دو به اتاق دیگری رفتیم. گفتگوها کوتاه بود. کاررا به جاهای باریک کشاندم. جوری که صحبت کوتاه ما به سرعت به مشاجره لفظی کشیده شد. من(صحرا رودی) بلافاصله دست به کمر بردم وکلتم را بیرون کشیدم وشلیک کردم. بدبختانه گلوله ام کاراورا نساخت وبه مغز او نخورد. زخمی اش کرد و به زمینش انداخت. هول شدم. گلوله های بعدی را نتوانستم درست شلیک کنم. قاسملوهم کلت داشت. حالا نوبت او بود که اولین ودومین گلوله را به زیر بغل وناحیه گردن من شلیک کند. بالاخره یکی از گلوله های من به مغز قاسملو خورد وکارش را ساخت.”.....ادامه مطلب

۱ نظر:

ناشناس گفت...

قاسملو آخوند را درست نشناخته بود و با خود فکر می کرد لابد رفسنجانی و خامنه ای نصف ایران از خوزستان تا اصفهان و از اصفهان تا قزوین و از قزوین تا آذر بایجان را به او می دهند که "دولت کردستان " خود را در آنجا مستقر سازد.
بهمین جهت مقدمتا و بموازات گفتگو های پشت پرده با آخوند ها شعار "دمکراسی برای ایران و خود مختاری برای کردستان " که سالها شعار اصلی حزب دمکرات بود را از سر لوحه اهداف سیاسی حزب دمکرات کردستان حذف کرد.
البته برای هیچکس معلوم نبود که چگونه می توان دولت کردستانی خودمختار را در میان ایرانی استیداد زده و آخوند زده راه انداخت و بی تفاوت نسبت به روز گار سیاه اکثریت ایرانیان تحت حکومت ملاها فقط به خوشبختی خود یعنی تشکیل دولت خود مختار کردستان اندیشید.
باقی داستان در بالا شرح داده شده است.
ترور قاسملو تجربه تلخی بود برای حزب دمکرات که متاسفانه درس عبرت نشد و چندی بعد رهبران دیگری از آنها نیز توسط رژیم ملاها ترور شدند.
فرهاد