دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۲ اسفند ۱, سه‌شنبه

کنتس خون الیزابت باتوری .تحقیق و تدوین اسماعیل وفا یغمائیحفظ زیبائی، حفظ پول ، حفظ موقعیت و قدرت،خود خواهی، مطلق گرائی،توهم نسبت به خود میتواند  بیماری کشتار و خونریزی و جنایت را شروع وتوجیه کند. این بارها در تاریخ در نقاط مختلف دنیا رخ داده است نمونه برجسته ان کنتس الیزابت باتوری است که نمونه عالی عفریته خونخوار زیبا رخ، وضحاک مادینه زمانه نه در افسانه ها بلکه در عالم واقعیت و در میان زنان استالیزابت باتوری" درهفتم اوت 1560 میلادی در میان خانواده ی شاهنشاهی باتوری در مجارستان متولد شد. نام پدرش جورج ششم و پدر بزرگش آندروبود  و مادرشآنا(1539-1570) از شاهزادگان لهستانی،برادرانش شاهزادگان گابریل وکنتس خون الیزابت باتوری .تحقیق و تدوین اسماعیل وفا یغمائی

۲ نظر:

مسعودعالمزاده/پاريس گفت...


۱۷ دى ۱۳۹۷/ ۷ ژانويه دوهزاروهژده/مسعودعالمزاده/پاريس

عجب لکاته اى !
(چون هنوز سددرسدترک اعتياداسلامى نکرديم)،شکر بدرگاه نبوده ى خداى نبوده که ما توتاريخ مون ------تااينجا------چنين لکاته اى نداشتيم.
خمينى بااون ريش سفيدو"تصويرپدربزرگ" پدرملت وتاريخ وفرهنگ مونو درآورد.
بايدحواسمونوحسابى جمع کنيم تااين بار يه لکاته ى لچک به سر با"تصويرمادربزرگ" مادرمونو به خرنکشه !

ناشناس گفت...

خیلی ها هم دم از دموکراسی و آزادی میزنند اما بدان عمل نمیکنند و نمونه ها بسیار .