دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۱ مرداد ۲۳, یکشنبه

سرویس اطلاعاتی فرانسه همزمان با ترور سلمان رشدی با افشای این مصاحبه ی فریدون فرخزاد سنگ تمام گذاشت

 

۱ نظر:

مسعودعالمزاده پاريس گفت...

۲۵ امرداد ۲۵۸۱ شاهنشاهی ۱۶ اوت ۲۰۲۲ مسعود عالمزاده پاريس

خالی بندان از کفار بدترند .... امام خمینی

اولند ش اینکه تو این ویدیو نه افشاگری شده نه عشوه گری. چسب و قیچی ای است از ویدیوهای زنده یاد فرخزاد. هیچ دانسته تازه ای توش نیست.
دومند ش اینکه از کی تاحالا یک سرویس اطلاعاتی، فرانسوی یا غیر، دست به افشاگری زده ؟ کار یک سرویس اطلاعاتی بنابرتعریف جمع آوری اطلاعاته و نه پخش اطلاعات. این یکی کار روزنامه نگارهاست. اگر بدلایلی خواستند چیزهایی دانسته بشه، این رو به روزنامه ها درز میدن آنهم با ذکر شتر دیدی ندیدی و بی ذکر منبع. به این میگن درز سازماندهی شده (fuite organisée).
سومند ش. نکنه این سازمان اطلاعاتی ناشناخته (که معلوم نیست برون مرزی است یا درون مرزی، شاید هم روخط مرزی مثه آب خور تو لی لی بازی !) به تو این ماموریت رو داده که خالی بندی کنی. خیلی باید به خنسی افتاده باشند که خوردن به پست خبرچین.
و دست آخرند ش، ای خاک برسر اون دستگاه اطلاعاتی ای کنند که چلغوز هایی مثه توهم توجریان کارشون اند. چنین جای بی دروپیکری فقط و فقط وزارت اطلاعات رژیم میتونه باشه و بس.
یه دیسلایک خرجت کردم، نوش جونت !