دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۲ مرداد ۲۷, جمعه

چرا دشمنان «شاه»، حقیرانه آرزومند «محمد بن سلمان» شده‌اند عبدالستار دوشوکی

چرا دشمنان «شاه»، حقیرانه آرزومند «محمد بن سلمان» شده‌اند  عبدالستار دوشوکی .برای نگارنده جزئیات نوشته پرافتخار آقای افتخاری از اهمیت چندانی برخوردار نیست. بلکه بُن مایه نگاه ء بیگانه پرستی برخی از قشر "ضد پهلوی" است که توسط رسانه‌های مانند "ایران اینترنشنال" شستشوی مغزی شده‌اند و با یک معلق صد و هشتاد درجه‌ای ایدئولوژیکی از این لب بام به آن لب بام فرود افتاده‌اند. ادامه‌ی مطلب


۱ نظر:

ناشناس گفت...

قلم این ایرانی میهن پرست با وجدان و هوشیار باید بوسید. این مرد شریف خلاصه و مفید پته حرومزاده های حامی آخوند و بیگانگان تجزیه طلب را روی آب ریخته. زنده باشی دلاور بلوچ.