دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۲ شهریور ۱۶, پنجشنبه

زخم خونریز 28مرداد سی ودو و کربلا ساختن آن توسط چپ و راست و میانه سیاسی و بخش قابل توجهی از شاعران و نویسندگان که خواسته یا ناخواسته به خمینی یاری رساند.شاعران و هنرمندانی بی شناخت درست هویتی وسیاسی و تاریخی و فرهنگی که در نفرت از شاه و امپریالیسم خمینی را نجات بخش دانستند و چون چماق سرکوب خمنی بر آمد روانه کشورهائی شدند که آن را امپریالیستی م

 

۲ نظر:

ناشناس گفت...

جالب بود آقای یغمایی. عجب روشنفکرانی بودن این جماعت. اندازه مردم عادی مثل بقال و نانوا و سمسار هم نمی فهمیدن.
حقیقت دوست

ناشناس گفت...

با سلام و تشکر از صحبت های آقای وفا : من می خواستم عنوان کنم به جای بیراه رفتن در مورد کودتای 28 مرداد که بوده یا نه بیشتر توضیح بدهید و یک برنامه متخص آن اختصاص بدهید و بطور مشخص معلوم شود که آیا 28 مرداد کودتا بوده یا خیر ؟
با تشکر از برنامه خوبتان