مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ آبان ۱۲, جمعه

جدید.اززیباترین عاشقانه های جهان برای ماتیلده اروتیا. شعرها پابلو نرودا. نماهنگ. مهدی دربهانی.دکلمه اسماعیل وفا یغمائی(نخستین و دومین قسمت)

۱۴ نظر:

esmail گفت...

عشق استفراغ خشکیده نیست!عشق زیباترین و عمیقترین رابطه میان انسانها میان زن و مرد است آنان که به خشق توهیم کردند کلام عشق و عاطفه و رحمت بر زبانشان دروغی بیش نیست .

a.shahrzad گفت...

1000doroud vagean lazat bourdam.kaily zibast ham serha va ham ejray an.omidvaram az in nokarha zyad besavad baz ham kailly mamnoun
a.shahrzad
alman

جواد گفت...

برای مجاز کردن هر چیزی کافی است آن را تیوریزه کنی. وقتی کشتار یهودیان به نام نژاد برتر(که قبلا برتری آن در یک بحث شبه روشنفکری به اثبات رسیده بود) تیوریزه می شود برای یافتن جلادانی که حاضر باشند چنین کار سخیفی را انجام بدهند نیاز به تلاش چندانی نیست. وقتی اسلام خمینی به یک انسان یا شبه انسان اجازه ی صدور فتوای قتل هزاران تن را در یک روز می دهد دیگر یافتن اراذلی مسلمان نما از میان عقب مانده ترین اقشار اجتماع کار دشواری نیست ، گویی وجود یک تیوری هر چند مبتذل و سطحی همواره مخاطبان خود را می یابد و گویی که چراغ وجدان را به راحتی شاید خاموش می کند.... هم از این روست که همواره دیکتاتورها قبل و بعد از حاکمیت برای اثبات برتری خود به یک تیوری مجهز میشوند این یک تدافع نیست که برای فریفتن دیگران باشد خیر یک تهاجم و یک خیز است تا به اقدامات عملی بعدی که در ضمیر تنها خود اوست راه ببرد.
علیرغم تمام تعلقات عاطفی هنوز باقیمانده ام ، منطق که با خودم عهد کرده ام دیگر بیش از این در مسلخ کور عاطفه قربانیش نکنم، به من چنین آموخته است اگر کسی عشق را حتی به نام عشقی دیگر و بلکه بالاتر منکر میشود و در انکار نمی ماند بلکه آن را می آلاید، به آینده فکر کنم و نگران باشم.
وتمام این نظریه ها هم چه به دلیل تعارض درونی خودشان وچه به دلیل تعارضشان با مفهوم واقعی انسان و فلسفه ی وجود نهایتا چه در عالم عمل و چه درتیوری با بن بست مواجه می شوند کسی که برای عشقی بالاتر ونسیه ،مفهوم عشق را به مبتذل ترین کلمات می آلاید وآن را به وسیله تبدیل می کند هرگز به عشق دست نخواهد یافت ونهایتا جز کاریکاتوری مضحک و ریایی از عشق درکف نخواهد داشت .

همایون بنی آدم گفت...

سلام بر صاحب زیباترین صدا و زیباترین قلبها.

Mehdi Yaghoubi گفت...

مهدی یعقوبی

عاشقانه های جادویی پابلو نرودا و صدای زیبای اسماعیل وفا یغمایی

محمود گفت...

اسماعیل عزیز با اشتیاق میخواستم لطف طرین و عمیق ترین مفاهیم زندگی در وجه عاشقانه آن را که به صدای خودت آراسته ای گوش کنم، ولی متاسفانه لینک آن قطع شده. لطفا آن را تصحیح یا جای دیگری آپلود کن.
پاینده باشی

ناشناس گفت...

kaily gahshsng ast vsgen mmnoun
soraya
ostorali

ناشناس گفت...

video kar nemikoneh.

esmail گفت...

دوستی نوشته است ویدیئو کار نمی کند. لطفا بیشتر توضیح بدهید تا ببینیم چرا. در اینجا و چند جای دیگر قلابل استفاده است. لطفا بنویسید در چه کشور نمی توانید ببینید. ممنون

ناشناس گفت...

ناشناس محمود گفت...

اسماعیل عزیز با اشتیاق میخواستم لطف طرین و عمیق ترین مفاهیم زندگی در وجه عاشقانه آن را که به صدای خودت آراسته ای گوش کنم، ولی متاسفانه لینک آن قطع شده. لطفا آن را تصحیح یا جای دیگری آپلود کن.
پاینده باشی

esmail گفت...

محمود گرامی با سلام
این مشکل فقط در المان هست با یوتیوب مکاتبه شده برای علت ان هنوز جوابی نیامده با درود

سیمین.د گفت...

درود بسیار زیبا هخ شعرها و هم نماهنگ دستتان درد نکند کمی عشق شنیدیم در این دنیای وحشتناک

ناشناس گفت...

درود

متاسفانه در آلمان نمی توان ویدئو را دید و شنید.

ناشناس گفت...

زنده باد عشق تنها بهانه برای زیستن در این دنیای پر درد زنده باد مهین نازنین من ماتیلده من
محمود حمید پور