دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ آبان ۸, جمعه

امنیت یا انتقال ؟م.ت. اخلاقی

کمپ لیبرتی که با نامهای دیگری همچون زندان ،رزمگاه آزادی،سنگر آزادی ،نقطه وحشت رژیم ،اشرف نشینان لیبرتی وخلاصه با اوصافی از این قبیل از آن یاد می شود،امروز ۵ شنبه  مورد حمله موشکی رژیم(سید علی خامنه ای) با چراغ سبز آمریکا به ریاست جمهوری"آقا حسین" آباما که سالهاست با"اونا" ونه با"ما"ست،قرار گرفت وتا کنون بنا به گفته سازمان مجاهدین تعداد ۲۳نفر به لیست  کشته شده گان نوبتی.......ادامه

۳ نظر:

همایون بنی آدم گفت...

با سلام و تعظیم در مقابل کاروان مقدس ارواح شهدای خلق، و با درود بر قهرمانان خستگی ناپذیرمقاومت که حیات و ممات خویش را ، در این فصل مرگ و سکوت و ذلت و تسلیم و افیون ، در نهایت بزرگواری، بر طبق اخلاص گذاشته و فدای عشق به ایران کردند. آری معجزه و خلق اثری جاودانه هیچگاه و هیچ جا در چهارچوب راحت اندیشی و راحت طلبی حاصل نشده و هرکس که پر طاوس خواست جور داغستان کشید. درود بر آنها که سلاح و صلیب بر دوش کشیدند و صد جفت کفش آهنین به پا کردند و افسار زند گی بدون شرف و هدف را به گرده اشتران هرزه گرد انداخته و آزاد زیستند و در اوج پاکی و رهایی جان به جان آفرین تقدیم نمودند. درود بر مجاهدین و مبارزین خلق ، درود، درود ، درود.

ناشناس گفت...

درود و سرود برای فاطمه تنبان نمیشود.
منظور از فاطمه «سید النسای اروسوزواز» نیست. از قضا برای ایشان خیلی سور و سات دارد. و حالا منبر خودش و عیالش داغ خواهد شد که روضه وامصیبتا بخوانند همراه با سمفونی بتهوون تا سیما پخش کند.

فاطمه، در اینجا سمبل مادران داغدار است که رهبری به اصطلاح عقیدتی با جاه طلبی و تکبر ، فرزندان آنها را عملاً تحویل گرگ داده است.

از گرگ مگر غیر از دریدن توقع و انتظاری هست؟

این چوپان است که می بایست گله را در مسیر گرگ نیاندازد و مع الاسف می‌بینیم که انداخته و حالا کیف هم می‌کند که ما، کلی زیادی انعکاس در مطبوعات و...داشته ایم.

خاک بر سر همه ما و بیشتر از همه خودم. به چه کسانی اعتماد کردیم. داغدار

ناشناس گفت...

داغدار عزیز یک نکته را از قلم انداختید
و از دیگر دستاوردهای تاکتیکی این حمله هم اینکه بهانه ای میشود برای چوب گذاشتن لای چرخ همان جالجایی تحمیلی قطره چکانی
محسن آلبانی