دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ بهمن ۱۱, یکشنبه

عباس امیر انتظام.پیام به مناسبت پایان سی و پنجمین سال پایداری در راه حقیقت و آزادی

هموطنان عزیز، اکنون که در آستانه ورود به سی و ششمین سال در بند بودن قرارگرفته‌ام، به دلیل شرایط نامساعد جسمانی‌ام به ارسال پیامی کوتاه اکتفا می‌کنم. باشد که این پیام، هرچند کوتاه، چو از دل برآید بر دلها نشیند، زیرا نیست جز انعکاس واقعی از احساسات درونی‌ام...ادامه مطلب

۲ نظر:

بایرام گفت...

درود بر شرف و غیرت دکتر انتظام درود درود درود

jahandid گفت...

با درود به ازاد مردى كه بهاى ازاد بودن را در طى ٣٥ سال در زندان و اسارت پرداخت است و بعنوان نمادى از پايدارى در راه و اعتقاد خود در سينه تاريخ اين ميهن به ثبت رسيده است. ارى ميهن زخمى ما نياز به يك چنين نمادهايى دارد تا از بى تفاوتى رهايى يابد. بايد كه بهاى ازادى را پرداخت تا بتوانيم از زير نعلين وحوش اخوندى سر فراز رهايى يابيم.
پيروز و پايدار باشيد