دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ فروردین ۱۲, پنجشنبه

آیا سیاست در آمریکا در حال ورود به عرصه‌ای نوین است؟

سه پیروزی قاطع و پر بازخورد سناتور برنی سندرز در ایالت‌های واشنگتن، هاوایی و آلاسکا در برابر هیلاری کلینتون در رقابت‌های درون حزبی دموکرات‌ها برای کسب نامزدی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، نشان می‌دهد که انتخابات در جهتی خلاف واقعیت سیاسی مرسوم و روند مورد نظر رسانه های سیاسی، در حرکت است. ادامه‌ی مطلب...

۲ نظر:

ناشناس گفت...

سلام آقای یغمایی
بیشتر کسانیکه سایت دریچه زرد را می‌بینند، مطمئن باشید سایت پژواک ایران را هم نگاه می‌کنند. بنابراین رله مطالب و اخبار آن سایت در دریچه کار اضافی است.
اشتباه نشود سایت پژواک سایت خوبی است. غرض این است که دوباره کاری نشود. به جای اخبار مشابه، خوب است نوشته های متفاوت در دریچه درج شود. محمد

محمود گفت...

محمد گرامی
به عنوان یک بازدید کننده از هر دو سایت، درج تمامی مطالب در سایت دریچه را مناسب میدانم.
زیرا در سایت پژواک امکان نظر دادن وجود ندارد. ولی همان مطلب در اینجا بعضا با نظرات مخالف و موافق محلی برای تبادل افکار میشود.

از زحمات اسماعیل عزیز از این بابت هم بسیار سپاسگذارم.