دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ بهمن ۱۰, یکشنبه

ترس و سازشکاری تاریخی مردم ایران ایرج قهرمانلو

 
اگر نگاهی به تاریخ سرزمینمان ایران بیندازیم در می‌‌یابیم , از پس شکست‌های مذلت بار پی‌ در پی‌ از مسلمانان عرب که با پرداخت هزینه سنگین و دادن زنها و دختران و نو جوانان پسر به اسیری ، و همچنین تسلط قرن‌ها حکومت‌های سرکوبگر, آهسته آهسته روان ملی‌ مردم آین مرز بوم دفرمه شده‌ ست . قصد توهین به مردم را ندارم  ادامه‌ی مطلب...

۱ نظر:

جواد گفت...

متاسفانه این گونه اظهارنظرها کاملا شخصی و سلیقه ای است که هیچ مبنای علمی ندارد. اگر مردم ایران فاقد شهامت و قضاقدری هستند کدام ملت شجاع و فداکار است. اینگونه اظهارنظرها تنها گریز روشنفکران مایوسی است که بجای نقد عملکرد خود و یافتن علل شکست خود در هدایت مردم، عملا با متهم کردن مردم به قضا و قدری بودن و فاقد شهامت بودن، خود را از پاسخگویی بی نیاز می بینند.
استاد عالیقدر آقای قهرمانلو، مردم دلیر ایران بارها و بارها در صحنه عمل انقلابی جسارت خود را به ثبوت رسانده اند ولی ضعف نیروی پیشتاز مانع از تحقق خواسته هایشان شده است.
جنبش روشنفکری ایران باید علل فساد خود را قبل از هر چیز دریابد. تحلیل روانکاوانه ملت ایران در صلاحیت شما نیست