دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ آذر ۸, پنجشنبه

فرهنگ و تمدن اسلامی دروغی به پهنای سرزمینهای اشغالی توسط اسلام!!: محمد علی مهرآسا

mehrasa 01چهارده سده از آن زمان می گذرد. شما دراین چهارده سده یک پدیده فرهنگی و علمی از این قوم و در این شبه جزیره عظیم دیده اید که از مسقط الرأس این دین یعنی حجاز منتشر و یا به آگاهی مردم رسیده باشد؟ پس اگر این دین می توانست فرهنگ ساز باشد باید چنین فرهنگ و دانشی در محلی ظهور می کرد که اعلام دین شد و اسلام از آنجا برخاست. محمد 23 سال پادشاهی و پیامبری اش را تنها در این سرزمین به پایان برد و هیچ نقطه دیگری – غیر از یمن که آنهم در شبه جزیره عربستان واقع است – از سرزمینهای مجاور به اسلام نگرویده بودندفرهنگ و تمدن اسلامی دروغی به پهنای سرزمینهای اشغالی توسط اسلام!!:

۱ نظر:

ناشناس گفت...

اسلام اگه تمدن داشت که گردن نمیزد و از توش حزب اله و داعش و سلفی و اخوان المسلمین و حزب الوعده و القائده و طالبان و انواع و اقسام جهادکنندگان و غیره بیرون نمیزد و این همه علف هرز نداشت .