مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ آذر ۹, جمعه

حنیف حیدرنژاد- بی بی سی فارسی باید از مردم ایران عذرخواهی و کارمند خود را اخراج کند

حنیف حیدرنژاد- فرناز قاضی‌زاده از مجریان با سابقه رادیو تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی در برنامه  «صفحه دو» به مناسبت بیستمین سالگرد قتل‌های زنجیره‌ای در هنگام طرح یک سوال، قتل‌های زنجیره‌ای و ترور سیستماتیک دگراندیشان توسط جمهوری اسلامی را  امری عادی جلوه داد که دستگاه‌های اطلاعاتی امنیتی کشورهای دیگر نیز انجام می‌دهند و سوال کرد [وقتی دیگر کشورها این کار را می‌کنند] چرا نباید جمهوری اسلامی چنین جنایت‌هایی را مرتکب شود. وی گفت: «در مورد حذف فیزیکی توسط سیستم اطلاعاتی ایران، به هر حال سیستم‌های... ادامه مطلب

۲ نظر:

ناشناس گفت...

از ایت اله بی بی سی انتظار داشتن توهم است . بی بی سی اصلی ترین رسانه در مخدوش کردن مبارزات مردم طی ۴۰ سال گذشته است .
بی بی سی حامی اسلام است ... به چه زبانی باید تعلق خاطر خودشو به اسلام اعلام کنه ؟
مجاهد سابق

ناشناس گفت...

اقای حنیف حیدرنژاد
به نظر میاد تمایل داشتید که کل این یرنامه شنیده شود وگرنه همان اشاره ای که فرموده بودید کافی بود و نیازی به شنیدن سایر مزخرفات نبود .
خاکزاد