دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ آذر ۹, جمعه

حنیف حیدرنژاد- بی بی سی فارسی باید از مردم ایران عذرخواهی و کارمند خود را اخراج کند

حنیف حیدرنژاد- فرناز قاضی‌زاده از مجریان با سابقه رادیو تلویزیون فارسی بی‌بی‌سی در برنامه  «صفحه دو» به مناسبت بیستمین سالگرد قتل‌های زنجیره‌ای در هنگام طرح یک سوال، قتل‌های زنجیره‌ای و ترور سیستماتیک دگراندیشان توسط جمهوری اسلامی را  امری عادی جلوه داد که دستگاه‌های اطلاعاتی امنیتی کشورهای دیگر نیز انجام می‌دهند و سوال کرد [وقتی دیگر کشورها این کار را می‌کنند] چرا نباید جمهوری اسلامی چنین جنایت‌هایی را مرتکب شود. وی گفت: «در مورد حذف فیزیکی توسط سیستم اطلاعاتی ایران، به هر حال سیستم‌های... ادامه مطلب

۲ نظر:

ناشناس گفت...

از ایت اله بی بی سی انتظار داشتن توهم است . بی بی سی اصلی ترین رسانه در مخدوش کردن مبارزات مردم طی ۴۰ سال گذشته است .
بی بی سی حامی اسلام است ... به چه زبانی باید تعلق خاطر خودشو به اسلام اعلام کنه ؟
مجاهد سابق

ناشناس گفت...

اقای حنیف حیدرنژاد
به نظر میاد تمایل داشتید که کل این یرنامه شنیده شود وگرنه همان اشاره ای که فرموده بودید کافی بود و نیازی به شنیدن سایر مزخرفات نبود .
خاکزاد