مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ بهمن ۳, سه‌شنبه

کودتای ۳ اسفند ۱۲۹۹و بر امدن رضا شاه

اصلاح نظام قضایی، تقسیم اراضی دولت بین دهقانان، لغو کاپیتولاسیون، تاسیس مدارس، راه اندازی وسایل حمل و نقل جدید و صد البته لغو قرارداد ۱۹۱۹ ایران و بریتانیا، برخی از برنامه‌های مفصلی است که سید ضیاء و رضاخان بلافاصله پس از کودتا اعلام کرده بودند. بسیاری از این ملی گرایان و روشنفکران راه حل تمام مشکلات کشور را یک دولت مقتدر نظامی و یک دیکتاتورمصلح می‌دانستند که بتواند چنین تصمیم‌هایی را به جای شاه ناتوان قاجار بگیرد. ....کودتای ۳ اسفند ۱۲۹۹ - 
مقاله ای کامل در مورد رضاشاه

۲ نظر:

قربان گفت...

وطنفروشان تحت نام ضدیت با خامنه ای وخمینی و جمهوری اسلامی چنان بلوچ بلوچ راه انداخته اند و طوری صحبت از رزمندگان بلوچ میکنند که گویی قرار است بزودی این استان از ایران جدا شود به رئوسای آنها در انگلیس وامریکاتقدیم گردد.

لعنت بر خمینی وخامنه ای دجال و رجوی وطنفروش و نوچه های آن سه دیکتاتور.

قربان گفت...

http://www.aftabkaran.com/maghale.php?id=3780
هیاهوی فعالین اینترنتی بر علیه جیش العدل بلوچستان!