مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ تیر ۲۷, چهارشنبه

بخوانیم و بدانیم

    خبرگزاری فارس - تغییرات در کابینه در دست بررسی است/۸ تماس ترامپ برای ملاقات با روحانی
ترامپ و سودای نظم جهانی جدید
مهاجرت اقلیت‌های دینی از ایران؛ "می‌روند که زندگی کنند
ترامپ حرفش را درباره روسیه 'اصلاح کرد'
 ترامپ در جمع نمایندگان کنگره: با پوتین در مورد ایران گفت‌‌وگو کردیم
 سخنان تکان دهنده امیرانتظام در یکی از آخرین ویدئوهای منتشر شده از او
 نامه محرمانه حسن روحانی به جنتی
 برنامه اتحادیه اروپا برای تبادل مالی با ایران «از طریق بانک‌های مرکزی»
نخست وزیر اسرائیل: ترامپ را به خروج از برجام متقاعد کردم
 بزرگترین قرارداد تجاری میان ژاپن و اتحادیه ی اروپا
پشت پرده قتل وحید مرادی
گفتگوی تاریخی پوتین و ترامپ + آلمان: دیگر نمی توان روی کاخ سفید حساب کرد
 ترامپ: درباره موضوعاتی متعدد از جمله ایران با پوتین صحبت کردم
 
فرمانده ناتو آمادگی آمریکا برای مذاکره مستقیم با طالبان را تکذیب کرد 
گفتگوی مستقیم آمریکا و طالبان: رویکرد تازه به سوی صلح؟  
سخنگوی وزارت خارجه ایران: ممکن است ترامپ به تهران زنگ بزند و خواهان مذاکره شود  
گسترش انتقادها از موضع گیری ترامپ در دیدار با پوتین

آیا پوتین در ملاقاتش با ترامپ ایران را خواهد فروخت؟
انتشار جزییاتی از 'سرقت اسناد برنامه اتمی ایران توسط اسرائیل'
یادداشتی از رضا تقی‌زاده دیدار تاریخی ترامپ-پوتین؛ رقابت تهران و تل‌آویو در «بازی بزرگ»
فوتوشاپ در دوران شوروی؛ از بوتاکس صورت استالین تاحذف خال گورباچف
درگیری سپاه با گروه مسلح در کرمانشاه «چهار کشته» بر جای گذاشت
در گذشت عباس امیرانتظام در گفت‌وگو با تقی رحمانی
یادداشتی از فریدونn خاوند ایران در سلسله مراتب قدرت اقتصادی؛ نگاهی به تازه‌ترین آمار بانک جهانی
ترامپ و پوتین به دیدار یکدیگر می‌روند

یکی از متهمان «طnراحی حمله» به همایش مجاهدین خلق به بلژیک مسترد می‌شود
پرزیدنت ترامپ: برخورد ایرانی‌ها با ما محترمانه‌تر شده؛ آنها با من تماس خواهند گرفت
عفو بین‌الملل 'شلاق زدن مرد ایرانی به جرم شرابخواری در نوجوانی' را محکوم کرد
شاپرک شجری‌زاده ناچار به ترک کردن ایران شده است
جشمت رئیسی و ترساندن مردم از ارازل و اوباش رژیم
خبرفوری / مایک پومپئو: به ایران نشان ‌می‌دهیم رفتارش واقعاً پرهزینه خواهد بود
مصاحبه جدید شاهزاده رضا پهلوی: اعلام برنامه تغییر رژیم ایران تا روز سرنگونی خامنه ای
ابوالفضل قدیانی چاره رفع مشکلات ایران را برکناری خامنه‌ای از قدرت دانست
رقص جلوی مسجد در حمایت از مائده هژبریفعال سیاسی اصولگرا: تصمیم‌گیری درباره حجاب توریست‌ها را بر عهده خودشان بگذاریم

۷ نظر:

ناشناس گفت...

دختران خیابان انقلاب چنان در حال تکثیر هستند که رژیم با وحشت زایدالوصفی اقدام به بازداشت ضرب و شتم توهین و وثیقه های سنگین و همچنین زندانهای بسیار طولانی برای انان نموده اما دختران مبارز میهن بدون توجه به عواقب شدید ان همچنان تکثیر میشوند . طبعا خروج شاپرک شجری زاده نیز در ادامه بازداشت های متوالی و اذیت و ازار وی بوده است .
واما روسری سرچوب کردن دختران خیابان انقلاب علاوه بر وحشت رژیم اخوتدی جمهوری اسلامی باعث وحشت جماعت رجوی نیز شده است بطوریکه هیچگونه اخباری از مبارزه دختران برای ازادی در رسانه های انان منعکس نمیشود ! اما تا کی ؟ در قرن کنونی این اولین پدیده ای است که بخشی مطالبات جوانان هم رژیم را به وحشت میندازد و هم " الترناتیو خودخوانده کشک خارجه نشین" را !
البته نباید گذاشت جماعت تو جیب ریز رجوی مبارزات دختران جوان میهن را تو جیب خود بریزد . اگر جماعت رجوی امروزه ذره ای وجدان ازادیخواهی داشته باشند بایستی عکس این دختران را هنگامی که روسری سرچوب کرده اند را رسانه ای کنند . گرچه اینکار ایده الوژی و اداو اصول عقیدتی شان را برباد میدهد !

ناشناس گفت...

ارتجاع غالب و ارتجاع مغلوب !
وقتی دختران خیابان انقلاب بر اساس خواست برحقشان تصمیم گرفتند روسری این نماد رژیم اخوندی قرون وسطایی را سر چوب کنند و فریاد ازادیخواهی سر بدهند ، تن جماعت رجوی چون بید در مقابل طوفان دختران خیابان انقلاب لرزید ! واقعا چرا ؟مگر نه اینکه دختران خیابان انقلاب رژیم را هدف گرفته بودند و همچنان هدف میگیرند اما چرا جماعت رجوی به وحشت میافتند و از انعکاس ان در رسانه خود وحشت میکنند ؟ مگر چه نقاط مشترکی بین رژیم جمهوری اسلامی اخوندی با ولایت عقیدتی جماعت توجیب ریز رجوی وجود دارد ؟ رهبران بی صلاح و خودشیفته پس از ۵۷ چه بلای ایده الوژیکی بر سر این سازمان اورده اند که تصویر فلان سناتور امریکایی ( دشمنان تاریخی دولت ملی دکتر مصدق ) با افتخار در رسانه این سازمان به جاپ میرسد اما تصویر دختران خیابان انقلاب که در داخل کشور فریاد ازادیخواهی سر میدهند و روسری سرچوب میکنند هرگز جایی در این رسانه ندارد !؟ راستی چه شده است ؟ ایا میترسند از اینکه خدم و حشم یوهو روسری شان را در اراسورواز یا البانی سرچوب کنند و برینند به ایده الوژی سازمان اقای رجوی ؟ از چه هراس دارند ؟
ایا میترسند روابط نوکر و اقا و یا ارباب رعیتی مناسبات درونی مخدوش شود ؟ راستی از چه وحشت دارند ؟
کجایی حنیف ؟ کجایی بهرام ؟ کجایید ای جانباختگان دهه ۶۰ ؟

ناشناس گفت...

پدیده دختران خیابان انقلاب تمام نشده پدیده برقص تا برقصیم نیز به ان اضافه شد ! تکلیف رژیم اخوندی که روشنه ولی فقط موتدم جماعت تو جیب ریز ولایت عقیدتی رجوی چگونه خواهند توانست پدیده برقص تا برقصیم را تو جیب خود بریزند ! یعنی باید در توجیب ریزی درجه یک باشی تا با این ایده الوژی اسلامی بتونن یجوری این ماجرا را تو جیب خود بریزند . منتظر میشیم تا ببینیم چگونه هشتک برقص تا برقصیم را تو جیب میریزند ! خصوصا که اگر یکی از خواهران مجاهد هوس کنه و تو ذهن خودش برقصه کلی باید تو جنع تاوان بده و تف مال بشه و تو حوض بره و التزام بده به بخش منکرات ! سازمان ! به همین علت میگم تو جیب ریزی برقص تا برقصیم ساده نیست و حتما که تخصص پیشرفته میخواد !!!

ناشناس گفت...

ترانپ دست پوتینو باز میزاره تو فروش گاز روسیه که قلب اقتصاد روسیه است و برای تامین ان باید اسد بمونه و روتد اوصاع و مواضع اخیر نتانیاهو نشون نیده که قراره اسد بمونه . طبعا روسیه پشت اخوندا وانمیایسته چون صدور گاز خودش به اروپا مهمتر از جمهوری اسلامی است وبا موندن اسد این مسئله حل میشه . اخه لوله گاز از سوریه به سمت اروپا میره .
بهرحال اخوندها هم این وضعیت را میفهمن و شاخکهاشون کار میکنه و طبعا اخرش میرن برای تا کمر خم شدن جلوی ژنرالهای امریکایی ( مانند محاهدین ) ...
این امریکاست که کرنش جمهوری اسلامی را بپذیرد یا خیر ! فک کنم شرایط بیشتری را جلوی پای اینا بزاره ...
اما اینو مطمئنم مبارزات مردم روبه گسترش خواهد بود چون حل مشکلات چهل ساله نمیتونه ظرف کوتاه مدت حل بشه و جمهوری اسلامی ماهیتا اهل حل مشکلات مردم ایران نیست چون مسئولین کلیدی عراقی هستن ونه ایرانی .

ناشناس گفت...

اخیرا سایت مجاهدین در چند قسمت درباره تاریخچه سازمان تحت عنوان از قطره تا دریا صحبت کرده که بایستی عرض کنم بیش از ۵۰ درصد مطالب مطروحه دروغی بیش نیست و تماما براساس سرقت سوابق گذشته سازمان و انتساب تلویحی ان طی یک بیوگرافی جعلی و در مواردی تحریف شده در جیب سازمان فعلی که سابقه اش از ۵۷ به بعد مربوط میشود ریخته شده است .
بنابراین توضیح ان تاریخجه فقط و فقط برای خدم و حشمی مناسب است و مورد پذیرش قرار میگیرد که تمام دانسته هایشان همان بیوگرافی تحریف شده و جعلی است که رهبری توجیب ریز فعلی با کمک استانبوسان و چاپلوسان مزد بگیر ساخته و پرداخته است ولاغیر .

ناشناس گفت...

جالبه انهایی که تاریخچه واقعی سازمان را میدانند سکوت کرده اتد و انهایی که تاریخچه را در جهت منافع رهبری طلبی و کیش شخصیت خود پایین و بالا میکنند زبانشان از همه دراز تر است ! البته خیانت و سکوت تصفیه شدگان مذهبی دهه ۵۰ که بعد از ۵۷ به واسطه خصلت کرسی طلبی شان به درجات ! خاص چاپلوسی رسیده اند در ساختن و پرداختن تاریخجه دستکاری شده و تحریف شده بی تاثیر نبوده اند . رهبر توجیب ریز و چاپلوسان کرسی طلب مزدبگیر نشسته اند تاریخچه سرهم کرده اند ! چه غلطهای زیادی .

ناشناس گفت...

جالبه تهیه کنندگان این تاریخجه باسمه ای با شنیدن نام بهرام ارام درجا دجار زلزله ۹ ریشتری میشوند !!!!
غلط های اضافی ؟؟؟؟