مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ تیر ۱۸, دوشنبه

با من تا پایان راه عشق برقص

ترانه «با من تا پایان راه عشق برقص» کششی لطیف و رابطه‌ای عاطفی و عمیق را که چونان یک نهال زیبا سر از خاک برآورده و به برگ و بار نشسته، به تصویر می‌کِشد. نهالی که البته با گِردباد زمان گلاویز خواهد شد. تأمل در این ترانه، آدمی را در خود می‌برَد و به شعف و غم می‌کشانَد، غمهایی که از جنس غصه نیست. غم‌هایی که قدمش مبارک باد.
رقص شعر تن است و شریعت با آن بیگانه
با من تا پایان راه عشق برقص
مقاله
 

۲ نظر:

مسعودعالمزاده/پاريس گفت...

۱۹ تير ۱۳۹۷ / ۱۰ ژوئيه دوهزار و هژده/مسعودعالمزاده/پاريس


اين رژيم پست فطرت با زندگى قهره. از مرگ نيرو مى گيره و با شادى خواهد مرد.

قر مؤثر تر از گلوله.


پس چارمضراب رو بذار و ...... قر بده بنام و بياد امام محمد بـــــا "قـــــر" ! ! !

ناشناس گفت...

وجالبه که "تنها" الترناتیوشم با "قر" تضاد داره !
اگه چهارنفر دیگه تو خیابون قر بدن قطعا باید بریم در جشن عروسی مجاهدین و وزارت اطلاعات ! اخه اخیرا از موضع مشترک به نفی و توطئه جریان دختربجه ۱۷ ساله رسیدن ! اخر ایده الوژی همینه دیگه ...
البته که مبارکشان باد .