مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ تیر ۲۱, پنجشنبه

چرا جاهل‌ها و لات‌ها «عقاب‌های ایران» شده‌اند؟

چرا جاهل‌ها و لات‌ها «عقاب‌های ایران» شده‌اند؟مسعود نقره‌ کار : اینهمانی و همپوشانیِ تاریخی، مذهبی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و شخصیتی آخوندها و" جاهل‌ها و لات ها" بستر مناسبی برای رشد و گسترش جاهلیسم اسلامی در حکومت اسلامی بوده است. جاهلیسم اسلامی نه فقط ابزارسرکوب حکومتی، که به جریانی مهم در همه ارکان‌های حکومتی بویژه اقتصاد مافیائی ودلالی بَدَل شده است. جاهلیسم اسلامی نمایش قدرت و وحشت در حکومت اسلامی ست. ۱ وحید مرادی (عقاب ایران) ازمشهورترین" گنده لات ها"ی ...ادامه مطلب
  •  

۱ نظر:

ناشناس گفت...

چون خمینی همه خلبانان یعنی عقابهای واقعی اسمان ایران را روی پشت بام مدرسه علوی اعدام کرد از ان به بعد لاتها شدن عقاب ایران ! و این دست پخت خمینی بود و این مثلا عقاب ها قربانیان ان .