دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ مرداد ۱۷, چهارشنبه

تاریخ جهان دادگاه جهان است(۱۰)

7انقلاب فرانسه چارچوب سیاسى رژیم کهن را درهم شکست و تأثیر عمیقی بر افکار مردم جهان گذاشت. ایده‌آلیسم آلمانی هم نوعی انقلاب بود، اما انقلاب در عالم ذهن و اندیشه. درواقع آنچه فرانسوی‌ها اندیشیدند و عمل کردند، امثال کانت و هگل به فلسفه کشاندند.
تاریخ جهان دادگاه جهان است(۱۰)
ایده‌آلیسم آلمانی Deutscher Idealismus

۲ نظر:

ناشناس گفت...

تاریخ جهان دادگاه جهان نیست . تاریخ تاریخ است و دادگاه دادگاه است . اساسا این دو تعاریف جداگانه ای دارند . اینها اندیشه های دهه های پیشین بودن و پشت هر عنوانشونم شرایط و رخدادهای سیاسی اجتماعی خاص کشورشون بوده و عامیت نداره .

گوگدی .

ناشناس گفت...

ایا میتونیم بگیم تاریخ جنایت تاریخ مکافاته ؟ شاید اگر در دوره داستایفسکی بودیم و دقیقا با عینک ایشون مسایل را نگاه میکزدیم شاید !
مگه هر عنونی که به نظر قشنگ ! و مرموز بیاد باید بشه نقل سر بحث ما ؟!
عجب گرفتاری شدیم بخدا .
گوگدی