مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ بهمن ۲۱, یکشنبه

تفسیر تصویری همه با هم حضرت راحل در سرفصل انقلاب همه با هم!! همه با هم مجتمع بشوید

۸ نظر:

ناشناس گفت...

چنان همه را مجانی میکنیم که کسی تابحال اینجوری مجانی نداده باشد ! همه با هم ! الفشارو چپچپونا من ضربن زورا . الفضل الله المجاهدین استعطو من قوه .

ناشناس گفت...

همه با هم یعنی وحدت کلمه یعنی همتون باهم فقط حول یک کلمه وانهم خمینی باید باشد . پیر اسلام تشیع سرخ علوی انقدرها هم ساده نبود که فکرمیکنید . خبرنگار زن میگه  چون مراپذیرفتید پس نشانه ترقی خواهی شماست ! اقا نه میزاره نه ورمیداره یوعو از موضع بالا و تحقیر میزاره تو کاسه خبرنگارزن ... این پیرمرد نمیتونه ساده بوده باشه ..

یادتون نره که این پیرمرد " مظلوم سید خدا" کتاب ولایت فقیه و تحریرالوسیله و نظائران از تو مغز همین" سید خدا" اومده بیرون پس نمیتونسته ساده باشه ... این "سیدخدا" اولاد پیعمبرو نواده موسی کاظم انقدر موذی گری داره که بتونه تو کتابش بنویسه چطوری باید به بچه شیرخواره تجاوز ! کرد که با شرع تناقض نداشته باشه !

برای چنین ادمی چرخوندن امثال بازرگان و بنی صدر و قطب زاده سر انگشتش عین اب خوردن و عین مالیدن ران بچه شیرخواره است !  ایکاش این چیزهای شرم اوررا قبلا خونده بودیم از این سید بزرگوار که پدربزرگوار و مجاهد اعظم لقب گرفت .

حالا ماهیچی ... خوب جوون بودیم ... ایا امثال بازرگان و حنیف و سحابی و سنجابی هم کتابهای امام را نخوانده بودند ؟ ظاهرا یکنفرخوانده بود وان کسی نبود جز شاهپوربختیار اما چه میتوانست بکند ؟ فرماندهان اراش که با هدایت هایزر دست دوستی با مجاهداعظم سیدبزرگوار داده بودند ! توده ای و فدایی هم که درپوست خود نمیگنجیدند از خوشحالی ! مجاهدینم که دوتیکه شده بودن و تیکه مذهبی ان با نماد رجوی افتاده بودن دنبال اقا و ابتماس برای محافظت از ایشان که نکنه ایشون درفرودگاه مورد سوء قصد قراربگیره ! ( هرچندکه یک شیرپاک خورده ای پیدانشد تا با یک شلیک  یک ملت را درهمان فرودگاه نجات بده ! ) تیکه غیرمذهبیشم که دنبال اقا و این حرفها نبود و دربحران درون سازمانی غرق بود ...

مردم عادی هم که عوام بودند و طوطی وار دنبال مدینه فاضله ! وقتی هجوم عوام به خانه جمشید و اتش زدن زنده زنده زنان محروم جامعه را میدیدی بیشتر از اینده حکومت خمینی وحشت میکردی ... انگارقراربود ایشان به مرکز جاذبه ارتجاع تبدیل شود و شد . هرجی بی مغز مرتجع خرافاتی مستعد جنایت بود بسرعت حول ایشون جمع شدند و معلوم بود که چه عاقبتی درپیش است .

کشیدن کراوات اساتید داتشگاه و بیرون راندن انان توسط طلاب و قشر عوام جامعه اینده سیاه ترسیم میکرد و جالبه که این صحنه ها به حساب حرکت ضدانپریالیستی امام خمینی گذاشته میشد ... ارتجاع ضدامپریالیست شده بود !!! واین شروع بدبختی بود . حمله به سفارت امریکا و حمایت امام ازانان ! درخواست اعدام امیرانتظام ها ازسوی مجاهدین مذهبی و حزب توده و ....

لاتها و اوباشان همگی با یه تپه ریشدو کفش کتانی و سلاح کمری و دهان کف آلود ...( تا خون دررگ ماست خمینی رهبرماست  )

وپیرمرد سیدخدا و اولاد پیغمبر خوب خرهایی گیراورده بود و مطامع خودرا بوسیله انان یک به یک تحقق میداد .

با فریاد و غیضش شاهرگ میزدند و با گلایه اش زار زار گریه میکردند و با مشت گره کرده بردهان مظلوم میکوبیدند و بچه های مردم را تکه پاره میکردند ...

خمینی از یک فرصت تاریخی سوء استفاده کرد و یک ملت را به قهقرای اسلامی برد .

مسعودعالمزاده/پاريس گفت...

۲۱ بهمن ۱۳۹۷/ ۱۰ فوريه دوهزاروهژده/مسعودعالمزاده/پاريس

۱/اميدوارم روزى برسه که اين بيمارى دروغگويى ودروغ خوارى درايران درمان بشه.

۲/خمينى هيچگاه از"جامعه بی طبقه"سخنى نگفت.اين شعارمجاهدين بود.حالاچون بوى الرحمن رژيم بلندشده،دارودسته ى رجوى هم دارن ازاين فررررررررصت استفاده مى طلبن تانيمى از کثافت کارى هاشونوبذارن رودوش رژيم،باقى روهم سرشکن کنن روى شاه وامپرياليسم وايرج مصداقى،وفايغمايى وديگران وبيان بيرون سفيدوپاک وناب ناب ناب.

۳/اين نابخردى وبى شعورى خودمابود که چون دراسطوره ى زيگفريدبايدبه نبرداژدهايى ميرفت که درآغازکرم سيبى بيش نبود.يادتون نره که خمينى هيچگاه ادعاى امامت نکردونه نايب الامامى،مردم اينوبزور بهش تحميل کردن.مابى شعوربوديم خمينى روى موج اين بى شعورى رفت بالا.
هنگامى که جنگ جهانى دوم وفجايع هيتلربه پايان رسيد،روشنفکرهارفتن پشت اين ديدکه"آيا ميشد اينهاروپيش بينى کردواگرآرى چگونه ؟".شروع کردن به خوندن.پس ازمدتهارسيدن به کتابى نه چندان پربرگ که همه اينهاتوش بسيارريزپيش بينى شده بود : "نبردمن" ازنويسنده اى اتريشى الاصل بنام .... آ...آ...آدولف...هيتلر.

کافى بودکتابهاى خمينى روبخونيم.کرديم ؟ نه ! تقصيرمابودونه خمينى. نوش جونمون !

۴/همين جاکه دارودسته ى رجوى دارن به دروغ "جامعه بی طبقه(توحيدى)" رو ميندازن گردن"پدربزرگوارشون امام خمينى رهبرزرت امپرياليستى"،اين دروغ رو ميخريم و ميخوريم مثه يه مشت گوسفند مقلدذوب شده درولايت فقيه،بااين تفاوت که همون نجاست ولايت فقيه سرجاشه وولى فقيه عوض شده !

نوش جونمون !

ناشناس گفت...

دقت کردین جمهوری اسلامی و عواملش چگونه درلوث کردن ملاقات رسمی پمپئو با مسیح علینژاد تلاش میکنند ؟ تولید هزاران کنایه و متلک و لجنپراکنی ... برای چی ؟ هیچی ... دارن آتیش میگیرن !

ناشناس گفت...

اقای عالمزاده عزیز
درسته خمینی خودش ادعای امامت تکرد ولی وقتی بهش میگفتن امام قندتودلش آب میشد . مگه نمیتونست بگه خفه !
وقتی داشت سقط میشد و وصیتنامه مینوشت درباره همه جیز حتی فلان خر هم نظر داده بود اما هرگز ننوشت که برای منزل اخرتم کاخ نسازید !
اصلن این پفیوزا اخوندا دنبال عدالت اجتماعی نمیتونن باشن چون اینها سیستم حیاتشون با وجود فقیرو ثروتمند کارمیکنه . اگر فاصله فاحش طبقاتی و فقیر و گدا و چلاق و بدبخت بیچاره درجامعه نباشه اینا حرفی برای اظهاروجودندارن که و طبیعی است که دنبال جامعه بی طبقه توحیدی نباشن اگرچه با توحیدی هیچی درست نمیشه .
این عبارت جامعه "توحیدی بی طبقه" را برای اولین بار مرحوم محمد تقی شهرام گذاشت تو دهن سازمان اما کسی تا به حال به این مسیله اشاره نکرده .

ناشناس گفت...

تمرکز روی اختلافات به جای تمرکز روی توافقات !

فرهنگ سیاسی نیروهای ایرانی تا بوده چنین بوده و این یک ویژگی است و اصلاح پذیرنیست .. نتیجه طبعی این ویژگی پراکندگی بین نیروها و تحکیم موقعیت رژیم و امید به آینده را دراو افزایش میدهد .

نمونه اش وضعیت اپوزوسیون ۴۰ ساله ... همه پیرشدند اما به وحدت نرسیدند ! میمیرند و به وحدت نمیرسند !

چرا ؟

خودگنده بینی و رهبری طلبی درد اصلی است وهرنیرویی که این مرض را مبتلا است بیشتر میتواند نقش تخریبی در وحدت ایفا کند و غیرمستقیم عمر رژیم را طولاتی ترکند .

باورکنید این ویژگی از سرطان هم بدتره چون سرطان لااقل ممکنه درمان بشه ولی این مرض لاعلاج درمان شدنی نیست  .

ناشناس گفت...

گروههای سیاسی جدا از مردم نیستند فرزندان همین مردمند  با خصلتها و اخلاقی که دربین مردم فراوان دیده میشود با همین خصلتها سیاسی میشوند و گاها در تشکل دلخواه میتواند اثربخش باشند. درگذشته سازمانها با موارداخلاقی بصورت مباحث انتقادازخود سعی در رفع ان میکردند اما اززاویه انسانشناسی و روانشناسی انجام ان غیرممکن است چون خیلی از خصائل اولا پایه ژنتیکی دارد ودوما از دوران کودکی بوجود امده و درجوانی یا میانسالی رفع ان ممکن نیست ...

بسیاری از لطماتی که رهبران سیاسی برپیکره نیروهای خود ناخواسته واردمیاورند و سپس ان را توجیه میکنند ریشه درهمین مسئله دارد . هیتلر و استالین و خمینی نمونه بارز انند چه برسد به اینکه این خصلتهای منفی در تفکرایده الوژیک ابدیده شود ویا درمناسبات جا بازکنند و این شامل نیروهای درون تشکلات و نیروهای منتقد بیرون تشکلات میشوند ... مشتی بیمار سیاسی میشوند .

شما به تلویزیونهای ماهواره ای و اینترنتی توجه کنید ! مجریان بیمار ، دروغگو ، وارانه گو با وابستگی های آشکارونهان رژیم  با تاکتیک فریب و طرح مسائل گمراه کننده و از انطرف نیروهای سیاسی بعضا همینگونه .

یکی از دلائل ماندگاری رژیم همین چیزهاست .

ناشناس گفت...

قابل توجه اونایی که میگن خمینی مردی ساده بود :
خمینی انقدر زیرک و موذی بود که مالیدن ران بچه شیرخواره را بمنظور جماع ! رنگ شرعیات بهش بزنه ودر میان میلیونها پدرومادری که بچه شیرخواره دارن چهره پیغمبری بخودش بگیره و عکسشم توماه دیده بشه و برای عده ای هم پدربزرگوار و رهبر سازش ناپذیرخلق و مجاهد اعظم !!! ازاین سید اولاد پیغمبر بدذات تر اگرجایی سراغ داشتید مارو بی خبر نگذارید .