دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

رقص

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۷ بهمن ۱۸, پنجشنبه

یک نکته ویک اشارت،‌عطف به مصاحبه آقای امیروفا یغمایی. سیامک نادری

۳ نظر:

ناشناس گفت...

درقضاوت چیزی هست که در تهمت نیست ! قضاوت جوانمردی میخواد و تهمت ناجوانمردی . بسیاری از تهمت هایی که امروز جماعت رجوی به جداشدگانی که با رژیم مرز دارند میزنند صددرصد ناجوانمردانه است ( چون بار ایده الوژی اخوندی داره ) چون بویی از آزادگی واقعی نبرده اند . وقتی چهل سال برده باشی و اطاعت کرده باشی محاله آزادی را درک کنی هرچند که آزادی لقلقه زبانت باشد .


خاکزاد(مجاهدسابق)

ناشناس گفت...

توجه بفرمایید که کلا مجاهدین کنونی بهیچوجه ظرفیت شنیدن اخبار مربوط به دستگیری و زندان و اعدام صدها روزنامه نگار و صدها فعال حقوق بشر و صدها فعال حقوق زنان و غیره را ندارند و اصولا از انعکاس این اخبار یا فرارمیکنند ویا درحاشیه ان را خیلی کوچولو مطرح میکنند ! اما من باب مثال از عطسه رهبرخود هزارهزار مطلب مینویسند و هزارهزار عکس و گزارش منعکس میکنند و هرزمان که جامعه بین الملل دست به افشای بهزداشت و زندان آزادیخواهان درایران میزنند سایت مجاهدین پرمیشود از تصویر مسعود و مریم با صف طولانی هرزه نویسان به به و چهچح گو !
اسمشوهم میزارن مبارزه ! انهم درخارج و انهم بدون ارتباط با مبارزات مردم درداخل کشور .
رژیم با چنین الترناتیو خودخوانده ای کیف میکند و این برای مبارزین درداخل کشور که هرروز در رنج و محنت و محاصره و تازیانه و زندانند بسیار چندش اوراست .

ناشناس گفت...

اقای نادری
لطفا مجاهدین را فرقه خطاب نکنید .
اگرنقدی دارید که حتما دارید به عملکردشان واردکنید .
خاکزاد