دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

آفتاب خواهد شد

آفتاب خواهد شد

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

روی تصویر کلیک کنید

روی تصویر کلیک کنید
از این وبگاه پر بار و وزین و در راستای شناخت هویت ملی خود دیدن کنیم

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۸ مرداد ۱۳, یکشنبه

«نواندیشان دینی، روشنگری یا تاریک اندیشی» وجامعه شناسی آسیب ها و دگرگونی های جامعه ایران دو کتاب ارزشمند از استاد جلال ایجادی


 
دوستان گرامی این دو کتاب برای خواندن است: کتاب «نواندیشان دینی، روشنگری یا تاریک اندیشی» بنیادهای تفکر نواندیشان را به نقد کشیده و بن بست ناشی از آن در جامعه و فرهنگ ایران را نشان می دهد. این کتاب برای گسست از اسلام و برای فرهنگ سازی جدید در جامعه بسیار مهم است. این کتاب توسط «نشر مهری» چاپ شده است و برای خرید آن روی گوگل بفارسی «نشر مهری» را بنویسید.
کتاب دیگر «جامعه شناسی آسیب ها و دگرگونی های جامعه ایران» به بررسی مهم ترین مسائل جامعه شناختی و سیاسی و اقتصادی ایران می پردازد. این کتاب یک کلید اساسی برای درک جامعه پیچیده ایران و قدرت سیاسی دینی بشمار می آید. برای تهیه آن به سایت آمازون بروید و به لاتین بنویسید:
Idjadi

هیچ نظری موجود نیست: