دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۱ اسفند ۱۷, چهارشنبه

در شناخت هویت ملی و تاریکی ها و روشنائی های آن.قسمت صد و پنجم.105اسماعیل وفا یغمائی هویت ملی و زوزه های فسیلهای سال پنجاه و هفت با همسان دانستن شاه و شیخ و ضدیت و کینه ورزی آخوند واربا تلاشهای میهن پرستانه و مردم دوستانه شاهزاده رضا پهلوی و توضیح همسانی هویتی این فسیلها با ملایان جنایتکار حاکم

 

۲ نظر:

ناشناس گفت...

درود استاد اسماعیل
من برنامه های قدیمی شما در یوتیوب رو نگاه میکنم، در بررسی تاریخ حوادث خرداد ماه، سه مسئله عمده رو بررسی کردید. اعدام رهبران مجاهدین ۴ خرداد، قیام خمینی ۱۵ خرداد، شروع مبارزه مسلحانه مجاهدین ۳۰ خرداد.
اما دو رو رویداد دیگه رو بررسی نکردید، زندگی و مرگ علی شریعتی و زندگی و مرگ مصطفی چمران در همون ماه. چمران رو عده ای قصاب کردستان میدونن، عده‌ای هم در قالب صوفی و درویش اون رو جا میزنن، شریعتی رو یه عده «مارکسیست مخفی» میدونن، یه عده دیگه در حد پیغمبر بالا بردنش.
لطفا لطفا لطفا یه برنامه در شناخت این دو تا چهره برای ما ضبط بفرمایید، که نوری چهره حقیقی این بر این افراد تابیده بشه. تشکر

ناشناس گفت...

جناب یغمایی
حرف اول و آخر را اکثریت مردم و نمایندگان واقعی و صادق آنها چون شما و امثال جنابعالی می زنید. ملاک اصلی انتخاب مردم در روز رای گیری است. بگذارید بدخواهان که تا دیروز زیر پالان خمینی را گرفتن و امروز به خامنه ای نان قرض می دهند تا می توانند ورجه وورجه کنند. شاهزاده رضا پهلوی چه دقیق گفت که اینها خودشان بخشی از مشکل هستند. همانطور که شاه فقید از اتحاد ارتجاع سرخ و سفید می گفت. .همانطوریکه ما می دانیم این قماش که اهل آزادی و مردم و ایران دوستی نیستد. در واقع ارتجاع غالب و مقلوب به جنگ مردم ایران به میدان آمده اند.