دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۴ اردیبهشت ۱۰, پنجشنبه

سلام بر خاوران. محمد نوریزاد

در سرود جمهوری اسلامی ایران، کلمه ی ” خاوران”، با واژه ی نرم و لطیفِ ” مهر” همراه شده است: سر زد از افق مهرِ خاوران …. این سرود، با هر محتوایی که دارد، دیر یا زود، جایش را به سرودی دیگر خواهد سپرد. اما کلمه ی ” خاوران” ش، تا هر کجای تاریخ، ما را به گورستانی در جنوب تهران اشارت می دهد. در گورستان خاوران، جنازه ی سوراخ سوراخِ جمعیتی از مردان و زنان و جوانان ما را – با هر جرمی که داشته اند – با کمپرسی آورده و در گودالهایی خالی کرده اند و رویشان را با لودر پوشانده اند. در خاوران، جنازه ی کسانی را در گودال ها ریخته اند که: در زندان های کشور، ” اسیر” حاکمان اسلامی بوده اند. زندانیانی از همه ی فرقه های سیاسی و غیر سیاسی. چه از بهاییان و چه از مجاهدین و چه از کمونیست ها و چه از سایر معترضان. زندانیانی که هرکدام دو سال و سه سال......... ادامه متن »

۲ نظر:

ناشناس گفت...

تحریف و تخفیف جنایت قتل و عام سال شصت و هفت چه عمدی باشد و چه سهوی تحت هیچ شرایطی قابل بخشش نیست، بلاخره بعد از نوشتن مقاله علیرضا تبریزی در سایت آفتابکاران به صرافت افتادید که با تأخیر یاداشت نوریزاد را در وبلاگتان انتشار دهید. اما هنوز جوابی برای آمار سال شصت و هفت که ایرج مصداقی به عمد آنرا خیلی کمتر از ارقام واقعی نشان میدهد خود یک جنایت علیه بشریت بشمار میرود، نداده اید. آیا نوریزاد که خودش از دل رژیم کنده شده است به آماری که ارائه میدهد، یعنی همان آماری که مجاهدین گفته اند، نمیداند چه دارد میگوید؟
این لینک مصاحبه همنشین بهار با ایرج مصداقی در سایت خودش.
http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-9.html

کنجکاو

esmail گفت...

کنجکاو جان
به صرافت تیفتادم
من اصلا توجه نکرده بودم
گاهی میگذارم گاهی نه
دلیلی هم ندارد عزیز
خوش باشی