دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۱ مرداد ۲۱, جمعه

چهارده پیام تاریخی.اهمیت و عظمت و تاثیرات سیاسی و فرهنگی شاعر نامدار میهن را منجمله میتوان از پیامهای صمیمانه مسئولان جمهوری اسلامی دریافت.


 چهارده پیام تاریخی

اهمیت و عظمت و تاثیرات سیاسی و فرهنگی شاعر نامدار میهن را منجمله میتوان از پیامهای صمیمانه مسئولان جمهوری اسلامی دریافت.به یمن همت این مسئولان در طی چهل و سه سال ایران تبدیل به بهشت برین شده است.سئوال این است که ماجرا چیست.شاید کمیاب باشد که شاعری که تمام مسئولان حکومت بهشتی اسای ملایان داغ سفر او را بر دل دارند همزمان شاعر ملتی باشد که شاهد کارکردهای الهی و اسلامی اینانند که نان و آب و برق و جان و مال و همه چیز را کامل مجانی کرده اند. به چه چیز باید اندیشید؟ما اشتباه میکنیم؟ابتهاج اشتباه کرد؟مسئولین مربوطه اشتباه میکنند؟یا به قول امام راحل: همه با هم..... اشتباه میکنیم

پیام حسن روحانی به مناسبت درگذشت هوشنگ ابتهاج - اقتصادنیوز

پیام احمدی نژاد برای درگذشت هوشنگ ابتهاج

پیام تسلیت قالیباف در پی درگذشت هوشنگ ابتهاج -

پیام تسلیت دبیر شورای انقلاب فرهنگی در پی درگذشت ابتهاج

هیچ نظری موجود نیست: