دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

دریچه زرد. اسماعیل وفا یغمائی

افتاب خواهد دمید

افتاب خواهد دمید

مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

این است جهان ما در این لحظه

این است جهان ما در این لحظه
روی تابلو کلیک کنید

کرونا وزمین ما

کرونا وزمین ما
روی تصویر کلیک منید

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۴۰۱ مهر ۲۳, شنبه

خانه/اخبار/آتش سوزی در زندان اوین و فریاد مرگ بر خامنه‌ای. خطر کشتار زندانیان میرود. رژیم راههای ورودی به منطقه اوین را بست.فیلمها

 

 


آتش سوزی در زندان اوین و فریاد مرگ بر خامنه‌ای .فیلمها -

۱ نظر:

م- ت اخلاقی (رها) گفت...

جهت اطلاع :

حرام زاده گور به گوری حاج داوود رحمانی رئیس لات و لمپن زندان قرلحصار وقتی در دهه ۶۰ و بویژه در سالهای ۱۳۶۰ تا ۱۳۶۲ عملیاتها بالا می گرفت و تهدید بهم ریختگی و احتمال سرنگونی رژیم بود زندانیها را در زیر ۸ بندها جمع میکرد و جمله زیر را می گفت :
" فکر کردید می گذاریم مثل زمان شاه مردم با حلقه گل به گردنتان از زندان آزاد تان کنند. همینکه حس کردیم سرنگونیم تو هر اطاق بند چند نارنجک نثارتان می کنیم و یکیتون زنده بیرون نمیرید(این جمله ها را با همان لهجه لاتی خودش می گفت) .
امیدوارم جریان اوین چنین نباشد البته به شکل فاجعه بارتری.