مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۵ آذر ۱۴, یکشنبه

دانلود کتاب “شخصیت محمدی یا حل آن معمای مقدس” نوشته “معروف عبدالغنی الرصافی” ترجمه “م شاپوری“

۲ نظر:

جهانگیر گفت...

اسماعیل جان،

تشکر از ارائه نسخه دیجیتال این کتاب. بعد از اسکن کردن چند صفحه از اول و چند صفحه از وسط این کتاب با چشم، فوری آن را دانلود کردم تا سر فرصت بخوانم. آیا مطمئن هستی که نویسنده کتاب و مترجم آن افرادی که ادعا شده‌اند هستند. و یک نسخه از این کتاب در کتابخانه هاروارد موجود است؟ بسیار تعجب کردم! عبدالغنی عراقی در دهه 30 میلادی و سال‌های قبل از جنگ جهانی دوم این کتاب را نوشته است؟ درد و بلایش بخورد تو کاسه سر مهندس مهدی بازرگان و پیشگامان و نواندیشان دینی در ایران. اون وقت می‌گیم عرب‌ها این‌جوریند و یا چنین و چنانند. خواندن این کتاب را به خودم و تمامی مسلمین چه از نوع خر مسلک و حزب‌اللهی و چه از نوع دیالکتیک ماب فارغ از اینکه ختنه کرده باشند یا بی ختنه، قویاً توصیه می‌کنم!

خدا پدر جاکش امام خمینی را بیامرزد که می‌گفت: "چاپ نشریات و کتب باید هدف و خط مشی داشتهَ باشهَ. باید منزه از انحرافات باشهَ و در یک کلمه اسلامی باشهَ." خب بیا این هم یک کتاب از اسلام.

esmail گفت...

دوست عزیز
سلام این کتاب بسیار معروف است و کتاب 23 سال علی دشتی نویسنده ارجمند خلاصه همین کتاب است من چند سال قبل این را خوانده ام و الرصافی نیز بسیار در میان عراقیها و اعراب معروف و میدانی بنام و با مجسمه او در بغداد صدام وجود داشت. در باره صحت و امانت این کتاب تردیدی نیست
با درود