مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

ه‍.ش. ۱۳۹۵ آذر ۱۴, یکشنبه

دانلود کتاب “شخصیت محمدی یا حل آن معمای مقدس” نوشته “معروف عبدالغنی الرصافی” ترجمه “م شاپوری“

۲ نظر:

جهانگیر گفت...

اسماعیل جان،

تشکر از ارائه نسخه دیجیتال این کتاب. بعد از اسکن کردن چند صفحه از اول و چند صفحه از وسط این کتاب با چشم، فوری آن را دانلود کردم تا سر فرصت بخوانم. آیا مطمئن هستی که نویسنده کتاب و مترجم آن افرادی که ادعا شده‌اند هستند. و یک نسخه از این کتاب در کتابخانه هاروارد موجود است؟ بسیار تعجب کردم! عبدالغنی عراقی در دهه 30 میلادی و سال‌های قبل از جنگ جهانی دوم این کتاب را نوشته است؟ درد و بلایش بخورد تو کاسه سر مهندس مهدی بازرگان و پیشگامان و نواندیشان دینی در ایران. اون وقت می‌گیم عرب‌ها این‌جوریند و یا چنین و چنانند. خواندن این کتاب را به خودم و تمامی مسلمین چه از نوع خر مسلک و حزب‌اللهی و چه از نوع دیالکتیک ماب فارغ از اینکه ختنه کرده باشند یا بی ختنه، قویاً توصیه می‌کنم!

خدا پدر جاکش امام خمینی را بیامرزد که می‌گفت: "چاپ نشریات و کتب باید هدف و خط مشی داشتهَ باشهَ. باید منزه از انحرافات باشهَ و در یک کلمه اسلامی باشهَ." خب بیا این هم یک کتاب از اسلام.

esmail گفت...

دوست عزیز
سلام این کتاب بسیار معروف است و کتاب 23 سال علی دشتی نویسنده ارجمند خلاصه همین کتاب است من چند سال قبل این را خوانده ام و الرصافی نیز بسیار در میان عراقیها و اعراب معروف و میدانی بنام و با مجسمه او در بغداد صدام وجود داشت. در باره صحت و امانت این کتاب تردیدی نیست
با درود