مردم. ایران و طبیعت ایران در خطرند

. فراموش نکنیم کورش نماد آغاز تاریخ واقعی ایران در مقابل تاریخ جعلی آخوند و مذهب ساخته است. کورش نماد هویت واقعی ایرانی در دور دست تاریخ است. گرامی اش داریم.بیاد داشته باشیم و هرگز فراموش نکنیم :در شرایط بسیار خطیر کنونی در گام نخست و در حکومت ملایان و مذهب مجموع جامعه انسانی ایران،تمامیت ارضی ایران،و طبیعت ایران در سراسر ایران در تهاجم و نکبت حکومت آخوندها در خطر است. اختلافات را به کناری بگذاریم، نیروهایمان را در نخستین گام در راستای نجات این سه مجموعه هم جهت کنیم و به خطر اصلی بیندیشیم .

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی

در گذرگاه تاریخ ایران. اسماعیل وفا یغمائی
تاریخ دوران باستانی ایران

۱۳۹۶ بهمن ۱۸, چهارشنبه

ضدیت کور با مذهب نه!چالش بینا اما با مذهب آری... اسماعیل وفا یغمائی

۱ نظر:

رضا م. گفت...

Thursday, February 1, 2018
11:06 AM

اگر فتح ایران توسط قشون ظفر نمون اسلام را مقارن با مرگ یزدگرد سوم و برافتادن ساسانیان در سال ۶۵۲ میلادی دانسته و شروع حمله اعراب را در سال ۶۳۳ میلادی در زمان ابوبکر و درجنگ زنجیر و مرگ امام حسین را در سال ۶۸۰ میلادی بدانیم ، می بینیم که در این مدت متجاوز از ۵۰۰٫۰۰۰ هزار ایرانی کشته حدود یک میلیون زن و کودک به بردگی رفته و میلیونها انسان ایرانی به جرم اعتقاد به دین و ایمان و بزرگداشت فرهنگ و تکلم به زبان مادریشان شکنجه و زندان دیدند و یا جلای وطن کرده و آواره و بی خانمان شدند.

و اگر فرض کنیم که امام حسن و حسین از دوازده سالگی تا پایان عمر در جریان حملات اعراب به ایران قرار داشتند ،این آقایان، علی و حسن و حسین سه امام اول شیعه و همسر و مادرشان، سید النساء و العالمین ،فرهیخته ترین زن عالم ، ارکان مذهب ما و چهار معصوم کبری و سروران تمامی آحاد بشر که کل کائنات یعنی جهانی وسیعتر از صد بیلیون سال نوری بنام و از برای ایشان خلق شده بود ، در عرض این مدت و در طول عمر مبارکشان بعد از سن بلوغ و جنگ زنجیر ، جمعا ۲۳بار عروسی کرده و سر سفره عقد نشستند ، ۵۹بار صاحب بچه شدند و ۵۷۰،۰۰۰ رکعت نماز خواندند ۱۷۰،۰۰۰ بار و ضو گرفتند و ۱۰۰،۰۰۰ بار غذا نوش جان فرمودند و ۲۵۰۰۰ بار دخول به رحم همسر و کنیز و بردگان فرومایه فرو فرمودند، اما این مقدس ترین قدیسان ما یکبار و فقط یکبار برای نمونه لب باز نکردند و بر علیه این جنایات بر ضد ما ایرانیان و سایر ملل مغلوب شکایت و اعتراضی نفرمودند که هیچ خود فرمانده و خلیفه و امام و رهبر متجاوزین بوده و با تما م قوا و حد اکثر تهاجم و ایمان و زور در این جنایات و نسل کشی ها شرکت فرموده و شمشیر زدند و غارت فرمودند.

ماهم در عوض روزی میلیون ،میلیون ، میلیون بار الله و اکبر گفته و صلوات میفرستیم و شهید محراب و منبر وحرم ودین وراهی نور و کربلا شده و سالی ۵۰ بار به خاطر تولد و مرگشان میگرییم و می خندیم و چراغانی میکنیم و به عزا مینشینم و سرو دست میشکنیم برای رفتن به کوفه و کربلا و مکه. و هنوز بعد از هزار و اندی سال بالاترین دغدغه مان گرفتن انتقام خون حسین از پسر دایی همسرش است تا آب هزارسال رفته را به جویش برگردانیم و حقیقت اسلام را یکبار و برای همیشه به جهان و جهانیان بنمایانیم.

زنده باشیم و به افتخار آقای راننده یک صلوات بلند بفرستیم. درود و سلام ما و خدا ی ما بر محمد و اصحاب و یاران و هوادارانش (یعنی تک تک سپاهیان و فرماندهان همان قشون ظفر نمون کذایی و قاتلین ابو مسلم و بابک خرمدین و یعقوب لیث صفاری و آتش زنندگان کتابخانه مان و آنانی که زبان از حلقومان بیرون کشیدند و دویست سال اشغالمان کردند و جزیه گرفتند و زنان و فرزندانمان بغارت بردند). نیست خدایی بالاتر جز خدای او.


خاک عالم بر سر ما. واقعا که.